Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2019
Kráľová, Kráľová pri Senci
Rodinná villa - vonkajší krytý bazén, vnútorný bazén, fínska sauna, parná sauna, záhrada so zavlažov
Cena dohodou

Rodinná villa - vonkajší krytý bazén, vnútorný bazén, fínska sauna, parná sauna, záhrada so zavlažov

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 366 m2
  Zast. plocha: 341 m2
  Plocha pozemku: 2105 m2
 • ID inzerátu: 3332323
Prebúdzate sa do korún stromov, ranné chvíle si vychnutnávate v presvetlenej jedálenskej časti, obed s rodinou v rozsiahlej zelenej záhrade a relax vo vode počas celého roka vo vnútornom, aj vonkajšom bazéne. Idylka, ktorú si môžete dopriať v obci Kráľová pri Senci.

Dom, ktorý ponúkame na predaj, bol navrhnutý ako dvojgeneračný. Je prispôsobený tak, aby poskytoval dostatok možností pre dve rodiny, prípadne jednu väčšiu. Môže sa tak ľahko stať miestom, kde v nádhernom prostredí spolu nažívajú dve generácie. Dispozíciu je možné i zjednotiť.

O súkromie sa nemusíte obávať. Obe časti domu majú vlastnú kuchyňu, kúpeľňu či spáľňu. Kuchyňa je dostatočne veľká aj pre náročnejšie kuchárky, od jedáľne ju delí barový pult. Aj preto vie táto rodinná vila bez problémov privítať väčší počet ľudí.

Pýši sa rozlohou 366 m2 a vonku ju sprevádza výsadba lesných stromov na pozemku o výmere 2105m2. Jej obyvatelia sa cítia ako v lese s dostatočným odstupom od susedov. Výhľad z ktoréhokoľvek okna vám vždy dopraje živú prírodu.

Veľká záhrada, záhradný domček, gril, krytý bazén a presklená terasa sa ľahko premenia na miesto príjemných spoločných chvíľ. Tie si môžete dopriať aj vo wellnesse s menším bazénom, fínskou a tiež parnou saunou, a posiľňovacím zariadením pre aktívnejších. Áno, to všetko na jednom mieste u vás doma.

Veľká časť zariadenia v dome je z pravého dreva, drevené sú podlahy, okná i dvere. V obývačke sa pohodlnne usadíte pri živom ohni v krbe. Zľadiť interiér so spoločnými priestormi tak, aby mal každý svoje súkromie, nie je jednoduchá záležitosť. Pri tomto dome však môžeme povedať, že sa to podarilo. Spoločné priestory ako veranda a wellness svojím umiestnením umožňujú užívať si tento priestor každému obyvateľovi domu, ako mu práve vyhovuje.
Pohodlný život so všetkým, čo k nemu potrebujete na jednom mieste s vašimi blízkymi. To vám vie dať váš nový domov.

Lokalita

Názov obce Kráľová pri Senci nie je náhodný - v minulosti to bolo obľúbené miesto šľachtického rodu Pállfyovcov, po ktorých tu ostal barokový most funkčný dodnes. Doprajte si prechádzku či jazdu na bicykli po oboch stranách rieky, na ktorých sa dedinka rozkladá. V hlavnom meste ste do 20tich minút.

Základné info :

Výmera doomu : 366m2
Výmera pozemku : 2105m2
Kolaudácia : 1998
Hodnota znaleckého posudku : 505.000 €

CENA BUDE URČENÁ DOHODOU.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1996
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Lokálne, Krb

Nehnuteľnosť na mape

.Johnstad. Johnstad
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Prievozská 4/C
821 09 Bratislava II - Ružinov
.Johnstad.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty