Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2018
Podháj, Banská Bystrica
Rodinný dom v širšom centre Banskej Bystrice
310 000 €

Rodinný dom v širšom centre Banskej Bystrice

310 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Plocha pozemku: 840 m2
 • Cena za m2: 1 291,67 €/m²
  ID inzerátu: 3339310
Ponúkame, exkluzívne len u nás, na predaj Rodinný dom v pokojnej lokalite na ul. Podháj v Banskej Bystrici. Napriek blízkosti k centru mesta lokalita je ideálna na rodinné bývanie. Za domom je cca 70 m lesa, ktorý ešte viac umocňuje kľudný, takmer vidiecky dojem s výhodami mesta.

Pri výstavbe rodinného domu bol kladený výrazný dôraz na detail a maximalizáciu variability, praktickosti, účelnosti a zároveň útulnosti.
Predávaný dom je súčasťou dvojdomu, kde však premyslenými prvkami (nekomunikujúce terasy, žiadne vedenia vody a kanalizácie v spoločnej stene, odhlučnovacie prvky) bola táto danosť nehnuteľnosti minimalizovaná.

Dom ju vykurovaný plynom (v obytnej časti prízemia je podlahové kúrenie), ktorý kombinuje pohodlie vykurovania s jeho ekonomickou stránkou (nový kotol Viessman). Navyše obvodový plášť domu, ako aj strecha je zateplená minerálnou vlnou. Tepelný aj možný hlukový komfort zabezpečujú 5 komorové okná s izolačným trojsklom. V celom dome je okrem rozvodov všetkých základných inžinierskych sietí zhotovený aj rozvod centrálneho vysávača, zabezpečovacieho systému, TV siete v každej izbe alebo napr. aj záslepky optickej siete.

Integrálnou súčasťou domu je dvojgaráž. Z auta vyjdete priamo do domu suchou nohou aj v nepríjemnej zime. Tú Vám už vnútri spríjemní krb, ktorého rozvod je pripravený v obývačke s výhľadom na Vašu záhradu s veľkou terasou.

*Na prízemí sa nachádza:
- vstupná chodba,
- kuchyňa s výhľadom na ulicu a blízke futbalové ihrisko
- obývačka, ktorá má priamy výstup do záhrady.
- priamy samostatný výstup do záhrady má aj apartmán so šatníkom a vlastnou kúpeľnou.
- Okrem uvedeného je na prízemí aj samostatné WC a
- veľká dvojgaráž.

*Na 1. poschodí je:
- manželská spálňa s výhľadom na protajší les,
- ďalšia spálňa spojená s malou pracovňou.
- Pre obe tieto izby je na 1. poschodí veľká kúpeľňa.

*Podkrovné priestory sú skôr skladovacieho charakteru objemných sezónnych vecí tak, aby obytné priestory zostali svetlé a vzdušné.

*V podzemnom podlaží je kotolňa.

Terasa poskytuje príjemné miesto na oddych a krásne komunikuje s obývačkou aj apartmánom na prízemí, pričom ich veľké presklené plochy v poobedných hodinách poskytujú komfortne veľa svetla.
Nehnuteľnosť sa predáva ako holodom bez vnútorného vybavenia, avšak so všetkými vonkajšími úpravami, ako sú chodníky zo zámkovej dlažby, okrasná výsadba, oplotenie pozemku, vstupná brána na diaľkové ovládanie a rovnako aj garážová brána.

Variabilitu možného využívania domu demonštruje aj možnosť využitia garáže ako priestoru na podnikanie oddeleného od obytnej časti domu, pretože tento priestor je aj vykurovaný s privedenou vodou. Vďaka danosti lokality a umiestneniu domu na pozemku je parkovanie pri tejto forme využitia garáže možné realizovať pred garážou alebo na ulici.

Nájsť vhodný pozemok v meste, kde nehrozí ďalší stavebný ruch, ktorý by ešte roky narúšal hlučnosťou a prašnosťou pokoj bývania, je v dnešnej prehustenej výstavbe takmer nemožné. Ďalšie roky života Vám vezmú architekti, stavebné úrady, potvrdenia, rozhodnutia, ako aj samotní zhotovitelia Vami vysnívaného domu. Kto už raz staval, vie...... V našej ponuke stačí vybrať zariadenia, nasťahovať sa a .........žiť. Využite túto možnosť a poďte sa so mnou pozrieť na možno Vaše budúce bývanie.

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Viktor Berlecký Century 21 Slovakia
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Záhradnícka 74
821 08 Bratislava
Mgr. Viktor Berlecký
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo