Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2019
Trenčín
Na predaj 5 izbový rodinný dom, Trenčín, ulica Brezová, 3D videoobhliadka
189 900 €

Na predaj 5 izbový rodinný dom, Trenčín, ulica Brezová, 3D videoobhliadka

189 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 153 m2
  Zast. plocha: 139 m2
  Plocha pozemku: 294 m2
 • Cena za m2: 1 241,18 €/m²
  ID inzerátu: 3348020
RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v Trenčíne príjemnej lokalite, v slepej ulici Brezová, v časti Nové Zlatovce, postavený na pozemku o rozlohe 294 m2. Úžitková plocha je 153,2 m2 - dom má dve loggie a garáž a je čiastočne podpivničený.

Virtuálna obhliadka:
https://my.matterport.com/show/?m=szonka1kM9N

Rodinný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ďalej pokračuje do jedálne s výstupom na záhradu, oproti sa nachádza kuchyňa s komorou, toaleta. Ďalej pokračuje do prijímacej miestnosti z ktorej vedú schody na poschodie. Na prízemí sa nachádza aj veľká obývacia miestnosť, z ktorej je taktiež výstup na záhradu.

Na 1. NP sa nachádzajú 3 izby a kúpelňa s toaletou. Zo všetkých izieb vedie výstup na loggiu. Všetky obytné miestnosti sú svetlé vďaka dobrej orientácii domu.

Dom bol kolaudovaný v roku 1983, momentálne je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave, z technického hľadiska rekonštrukcia nie je nutnosťou.

Ulicu Brezovú v Trenčíne tvoria radové domčeky rovnakej architektúry, pred každým je vlastná predzáhradka, ktorú si každý majiteľ vysádza podľa svojho vkusu. Ulica je pokojná, je tu bezproblémové parkovanie.

V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Nehnuteľnosť na mape

Masár Lukáš RE/MAX EXTRA
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kniežaťa Pribinu 14
911 01 Trenčín
Masár Lukáš
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo