Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 02. 2020
Oľdza
STAVEBNÝ POZEMOK len 20 km od Bratislavy, momentálne využívaný ako záhrada
77 000 €

STAVEBNÝ POZEMOK len 20 km od Bratislavy, momentálne využívaný ako záhrada

77 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Úžit. plocha: 40 m2
    Plocha pozemku: 1416 m2
  • Cena za m2: 54,38 €/m²
    ID inzerátu: 3353944
• Oľdza – okres Dunajská Streda
• menší domček na pozemku
• úžitková plocha domčeka 40 m2
• rozloha pozemku 1 416 m2
• bazén 360 x 90 cm
• na pozemku sú ovocné stromy
• tichá lokalita v okolí rodinných domov

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok, momentálne využívaný na rekreáciu ako záhrada. Majitelia majú vypracovaný projekt na výstavbu rodinného domu so stavebným povolením ( inžinierske siete na nový rodinný dom sú už potiahnuté na pozemku – voda, elektrina a kanalizácia,
plyn je dostupný cez cestu cca 10 m ). Rodinný dom je naprojektovaný ako 3 izbový aj s garážou, tým že je pozemok rozsiahly je možnosť spraviť zmenu projektu podľa Vašich predstáv.

Menší domček bol postavený v roku 2009, má úžitkovú plochu 40 m2, pozostáva z prízemia kde sa nachádza kuchyňa spojená s obývacou izbou a na poschodí sa nachádza spálňa, vykurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Okrem menšieho domčeku sa nachádza na záhrade aj vybudovaná kúpeľňa s bojlerom na teplú vodu a toaleta, dva samostatné domčeky na náradie a uskladnenie úrody a v letných mesiacom sa môžete osviežiť v bazéne. Na pozemku sú zasadené ovocné stromy: jablone, hrušky, slivky, marhule, vinič, okrasné kvetiny, sezónna zelenina a ovocie. Zavlažovanie je zabezpečené zo studne s čerpadlom. Pozemok je plotený, rovinatý a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta.

V obci sú nasledovné služby: potraviny, reštaurácia, obecný rybník, autobusová zastávka. Základná škola sa nachádza v obci/meste: Lehnice, Zlaté Klasy a Šamorín. Materská škôlka sa nachádza v obci: Mierovo, Zlaté Klasy a Lehnice. Vzdialenosť do Bratislavy je 20 km, Šamorín 12 km, Senec 16 km, Dunajská Streda 20 km, Lehnice 5 km, Mierovo 3 km a Zlaté Klasy 4 km.

Cena nehnuteľnosti, pozemku a nového projektu: 77 000 €, vrátane provízie.

Kontakt: Mgr. Kurpielová Linda 0903 866 403, e-mail: info@lindareality.sk
Ak chcete byť informovaní o našich nových ponukách pridajte sa k nám do skupiny na Facebooku www.facebook.com/lindareality alebo na Instagrame linda_reality


Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu