Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Hradská 38, Bratislava II - Vrakuňa
Rodinný dom s autoservisom
390 000 €

Rodinný dom s autoservisom

390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Iné komerčné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 478 m2
  Zast. plocha: 346 m2
  Plocha pozemku: 1006 m2
 • Cena za m2: 815,90 €/m²
  ID inzerátu: 3357860
Ponúkame vám na predaj nehnuteľnosť, ktorá je v súčasnosti využívaná ako prevádzka autoservisu, pričom môže slúžiť na iné komerčné využitie alebo bývanie.


Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí. Prvá časť bola postavená v polovici 30-tych rokoch minulého storočia. V rokoch 1992-1993 bola pôvodná stavba rekonštruovaná do súčasného stavu. Rekonštrukcia bola zameraná na zmenu účelu využívania stavby. V rámci rekonštrukcie boli na stavbe vykonané aj dispozičné zmeny.
Rozsah rekonštrukčných prác – vonkajšie a vnútorné omietky, obklady, výmena dverí, okien, výmena podláh, zmena vykurovania z lokálneho na ústredné, výmena elektroinštalácie, bleskozvod, rozvod vody, ohrev teplej, rozvod plynu, okenné žalúzie, mreže.


Druhá časť bola postavená v roku 2000 a jej súčasťou je plnohodnotné podkrovie, ktoré je v súčasnosti možno využiť ako kancelársky priestor, prípadne môže slúžiť k bývaniu.


Jedná sa o jednopodlažnú budovu murovanú z tehál, nepodpivničenú, s využitím podkrovia v druhej časti postavenej v roku 2000. Prízemie pozostáva z troch samostatne prístupných a tiež navzájom prepojených častí. V prednej časti (od ulice) je kancelária, slúžiaca tiež ako predajný priestor. V strednej časti je sklad materiálu a v zadnej časti je dielňa s viacerými samostatnými pracoviskami. V zadnej časti je taktiež samostatný vstup na schodisko do podkrovia, ktoré môže slúžiť ako kancelárie, prípadne priestor na bývanie. Nehnuteľnosť je dostupná priamo z hlavnej cesty.


Zastavaná plocha – 346 m2
Obytná/úžitková plocha – 478 m2
Plocha pozemku – 1006 m2


Poloha nehnuteľnosti, konštrukčné a technické riešenie umožňuje jej využitie v súčasnej chvíli hlavne na podnikanie v oblasti služieb pre motoristov. Zmena účelu využitia (po realizácii menších úprav) je taktiež možná. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete. Nehnuteľnosť je dostupná priamo z hlavnej cesty.
V prípade financovania vám vieme pomôcť s podnikateľským úverom prípadne hypotékou.

Všetky informácie nájdete na www.autoservisnapredaj.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2000
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Garáž: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Garážové státie: Áno
 • Orientácia: Juhovýchodná

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Karpatské námestie 10a
831 06 Bratislava III - Rača
Peter Vizváry
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty