Priemyselný areálpozemok na predaj - skladové priestory, výrobné priestory, obchodné priestory, par
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2020
Bratislavská Cesta, Sereď
Priemyselný areál/pozemok na predaj - skladové priestory, výrobné priestory, obchodné priestory, par
Cena dohodou

Priemyselný areál/pozemok na predaj - skladové priestory, výrobné priestory, obchodné priestory, par

Bratislavská Cesta, Sereď, okres Galanta
Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Priemyselná zóna
 • Plocha pozemku: 10000 m2
 • ID inzerátu: 3357867
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj priemyselný areál/pozemok s využitím na: skladové priestory, výrobné priestory, obchodné priestory, parkovacie priestory, pre výstavbu hromadného bývania ... v Seredi pri Bratislavskej ceste (približne 500 m od výjazdu na diaľnicu R1 Trnava-Nitra). Jedná sa o časť areálu bývalého Mäsopriemyslu, situovaný v blízkosti priemyselného parku v meste Sereď. Ponúkaná časť pozemku je o rozlohe cca 10 000 m2. Pri pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (vlastná trafostanica = 2 630 kV), nízkotlaková plynová prípojka, kanalizácia. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. 

K nehnuteľnosti (k ponúkanému pozemku) je možné zriadiť vlastnú prístupovú komunikáciu s napojením na súčasnú ulicu Priemyselná v tesnej blízkosti. Predpokladaná dĺžka komunikácie je okolo 50 m. Časť pozemku potrebného pre jej vybudovanie je vo vlastníctve mesta Sereď. Za účelom vybudovania prístupovej komunikácie už bolo v minulosti vydané stavebné povolenie a udelený súhlas mesta na dlhodobé užívanie príslušného pozemku za týmto účelom.

Na pozemku sa nachádzajú drobné a nepotrebné stavby, ktoré je potrebné odstrániť (jedná sa o ČOV, bývalý bitúnok a 3 ďalšie drobné stavby). Po dohode s majiteľom a budúcim investorom môžu byť tieto stavby odstránené a potom by sa odovzdávala čistá plocha.Cena bude upresnená len pri osobnom rokovaní !!! - je nutné zohľadniť nároky, úpravy, náklady spojené s predajom pozemku. V prípade záujmu o osobnú obhliadku spojenú s rokovaním, kde si povieme bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať:Ing. Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 380 V
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu