Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 01. 2019
Levočská, Prešov
2 x RD (vedľa seba) v PREŠOVE (Levočská ul.), vhodný na bývanie či firmu
123 900 €

2 x RD (vedľa seba) v PREŠOVE (Levočská ul.), vhodný na bývanie či firmu

123 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 161 m2
 • Cena za m2: 619,50 €/m²
  ID inzerátu: 3361555
V ponuke realitnej kancelárie Ante reality sú na predaj 2 domy. Jeden z nich je predný, radový 3 izbový dom. Za predným domom je prístupová cesta kt. oddeľuje spomínaný 3 izbový predný dom od zadného priestranného 1 izbového domu s garážou.
Zadný 1 izbový dvojpodlažný dom má zastavanú plochu cca 42 m2 (7 x 6m) a teda jeho užitková plocha je okolo 84 m2. Pozostáva z veľkej garáže na prízemí popri ktorej vedú schody k hornej obytnej časti. Tá pozostáva z veľkej izby, terasy, kúpeľne, kuchyne, chodby. Rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2007. Inžinierske siete - mestský vodovod, elektrina, kanalizácia, plyn (kúrenie- gamatky). Strecha je plechová.
Predný 3 izbový dvojpodlažný dom má zastavanú plochu cca 58 m2 (6,85 x 8,5m) a teda jeho užitková plocha je okolo 116 m2. Pozostáva z veľkej obývačky na prízemí, kúpeľne, kuchyne . Schodisko smerom hore prepája prízemnú časť s poschodím kde sú dve izby, WC, chodba, terasa. Inžinierske siete - mestský vodovod, elektrina, kanalizácia, plyn (kúrenie gamatky). Strecha je plechová a sčasti eternitová. Parkovanie je možné na dvore pred domom.
Obe stavby majú pridelené súpisné číslo. Dispozícia domov je riešená tak, že sa dajú užívať aj na dvojgeneračné bývanie, alebo by sa vzhľadom na polohu a členenie dali domy využívať sčasti na bývanie a sčasti ako sídlo firmy.
Veľkosť pozemkov patriacich k domom vo vlastníctve majiteľov je spolu 161 m2. V užívaní majú mierne svahovitý pozemok za horným domom o výmere 311 m2. Prístup k domu je po asfaltovej ceste.
Nehnuteľnosti sú obývané, kúpou sa podľa dohody uvoľnia. Náklady na bývanie pre obe stavby spolu mesačne predstavujú cca 180 eur.
Parkovanie je možné pre dve autá. Jedno v garáži pri hornej stavbe a jedno pred domom za plotom pri spodnom dome.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Garáž: 1 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 1 x
 • Terén pozemku: Svahovitý

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hlavná 68
040 01 Košice I - Sever
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo