Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2019
Sádek, Rohožník, Malacky
JEDINEČNÝ kompletne zariadený RD v tichom prostredí
184 000 €

JEDINEČNÝ kompletne zariadený RD v tichom prostredí

184 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 340 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 541,18 €/m²
  ID inzerátu: 3368324
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojpodlažný kompletne zariadený rodinný dom po rekonštrukcii v obci Rohožník s možnosťou nasťahovania ihneď po dohode. Rozloha prislúchajúceho pozemku je 600m².

Prvé poschodie domu o úžitkovej ploche 117,5m² je dispozične riešené nasledovne: cez vstupné schody a závetrie je priamy vstup do vstupnej chodby, z ktorej je priechod do haly v ktorej sa nachádza jedáleň vedľa oddelenej kuchyne so špajzou. Z haly je priamy vstup do všetkých miestností. Obývacej miestnosti s loggiou, spálne s loggiou, kúpeľne, samostatnej toalety a uzavretého schodiska.

Druhé poschodie domu o úžitkovej ploche 108.88m² je dispozične riešené nasledovne: zo schodiska je priamy vstup na chodbu, odkiaľ je možné prejsť do každej miestnosti. Dvoch spálni s loggiou, detskej izby, šatníka, kúpeľne a hosťovskej miestnosti s priamym vstupom na povalu, ktorú možno využiť ako úložný priestor.

Pod celým domom sa nachádzajú pivničné priestory, ktoré pozostávajú zo samostatnej garáže s elektrickou bránou, vedľa ktorej je spoločenská miestnosť, v ktorej sú krbové kachle na ohrev pivničných priestorov, ďalej sa tu nachádza dielňa, práčovňa, úložný priestor a technická miestnosť, v ktorej je umiestnený 150l bojler na ohrev teplej vody, plynový kotol a kotol na tuhé palivo na vykurovanie celého dom pomocou radiátorov. Z pivnice je priamy východ na zadný dvor.

Domček sa predáva kompletne zariadený, je pripojený na všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrika, kanalizácia).

Nachádza sa v obci Rohožník - slnečná a pokojná obec na úpätí Malých Karpát s výhodami malomesta, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V lokalite je niekoľko nákupných centier, priestor na šport a relax. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, k dispozícii sú detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom. Objavte ideálne rodinné bývanie. Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len niekoľko kilometrov autom prípadne autobusovým spojením od centra Malaciek. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborné dopravné napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno so širokou ponukou pracovných príležitostí

Domček s prislúchajúcim pozemkom sa predáva za cenu 189.000€, v ktorej je zahrnutý komplexný právny, finančný a katastrálny servis.


Radi Vás prevedieme Vaším novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Balkón: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Garáž: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mostová 6
811 02 Bratislava I - Staré Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo