Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2018
Prievidza
RD- 5 izb. pozemok 670 m2 úžitková plocha 163 m2, terasa 8 m2, obec DIVIACKA NOVÁ VES okr. PRIEVIDZA
148 000 €

RD- 5 izb. pozemok 670 m2 úžitková plocha 163 m2, terasa 8 m2, obec DIVIACKA NOVÁ VES okr. PRIEVIDZA

148 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 163 m2
  Zast. plocha: 123 m2
  Plocha pozemku: 670 m2
 • Cena za m2: 907,98 €/m²
  ID inzerátu: 3371932
Oáza pokoja.

Záhrada je oázou pokoja v našom uponáhľanom živote. Je to priestor na relax a posedenie s rodinou a priateľmi.
Pozývame Vás do domu, ktorý na prvý pohľad nemá nič netradičné, ale ako sa hovorí , že kúzlo spokojného bývania predovšetkým vytvára záhrada,tak táto nehnuteľnosť má všetky predpoklady na Váš nový vysnívaný domov.
Za výsledným dizajnom elegantnej a štýlovej tvorby tejto nehnuteľnosti, stojí pani majiteľka, ktorá domu a hlavne záhrade dodala štýl a eleganciu. Nie len samotný dom ale aj starostlivo upravená záhrada púta pozornosť a už pri pohľade a vstupe na ňu zabudnete na všetok zhon. Ten pravý odpočinok Vás však ešte len čaká. Krytá terasa poskytuje útočisko nie len pred horúcimi lúčmi slnka i nepriazňou počasia ale zároveň posedenie s grilom, kde majitelia trávia letné večeri popri vychutnávaní si záhradnej scenérie, ktorá vytvorí dokonalú harmóniu na vaše zmysly. O záhradu sa starostlivo starajú čo ich dokonale napĺňa a je ich klenotom.

Takmer celé prízemie zaberá spoločenský priestor a kuchynsko - jedálenskou časťou, s výstupom na terasu a do záhrady. K prízemiu patrí aj vstupná hala, pracovňa, kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť, špajza. Otvorené schodisko vedie na poschodie. Poschodie je celé vyhradené obývačke, spálni, detskej izbe, kúpeľni s toaletou a šatníku, ktoré sú prístupné cez otvorené schodisko so spoločenského priestoru na prízemí. Cez plastové okná docielili krásny výhľad a zároveň pustili záplavu slnečných lúčov do interiéru. V zmysle zachovania jasného interiéru sa nesú vstavané skrine , interiérové dvere v prírodných farbách. V celom interiéri vládne vyvážená zmes svetlých a tmavých farieb vzájomne poprepletaných tak, aby nepôsobili chladne ale vytvorili teplú a pohodovú atmosféru bývania. Kuchynská zostava je bohatá na úložný priestor je kompletne vybavená zabudovateľnými elektrickými spotrebičmi, elektrickou rúrou. Všetky spotrebiče dokonale zapadajú do kompaktného celku kuchynskej zostavy a poskytujú komfort pri varení. Typickou črtou tohto domu je jedáleň s výhľadom a výstupom do záhrady. Svoje komfortné miesto má aj veľkorysá kúpeľňa ktorá poskytuje okrem hygieny aj dokonalý wellness. Tento rodinný dom , ktorý je zameraný na detail v rovnováhe s exteriérom, záhradou ktorá je klenotom a kde našli majitelia odvahu vytvoriť svoj vlastný sebestačný domov odzrkadľuje ich vlastný štýl a osobnosť právom nesie titul vysnívané bývanie .

Nehnuteľnosť na mape

Pastorok Branislav RE/MAX Techreality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza
Pastorok Branislav
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo