Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 01. 2019
Prievidza
Kompletne zrekonštruovaný (2018) rodinný dom Malá Lehôtka, poz. 800 m2
Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný (2018) rodinný dom Malá Lehôtka, poz. 800 m2

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 125 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 3377996
Vaša Realitná ponúka záujemcom o pekné bývanie v atraktívnej, tichej lokalite mesta Prievidza, časť Malá Lehôtka, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom. 

 

Ide o priestranný 7 izbový dvojpodlažný, samostatne stojaci rodinný dom postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 800 m2. Pozemok je presvetlený, orientovaný na južnú svetovú stranu. Zastavaná plocha domu predstavuje 125 m2. Dom je priestranný, využiteľný aj na dvojgeneračné bývanie. Spodná časť sa dá využiť aj na podnikateľské účely, sklad alebo podľa predstáv budúceho majiteľa.

Vykurovanie v dome je zabezpečené prostredníctvom plynové kotla.

 

Lokalita:

RD sa nachádza v tichej, vyhľadávanej lokalite v zástavbe rodinných domov. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť.  Kedže ide o časť Prievidze do tejto časti chodí pravidelná mestská doprava.

 

Dispozícia: 

Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza garáž, kotolňa, práčovňa a wc, 3 izby. Celé 1. podlažie je vykurované radiátormi. Má samostatný vstup ako aj z garáže tak aj zo záhrady. Je však možné vychádzať z neho priamo na 2.nadzemné podlažie.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná kuchyňa spojená s obývačkou a výstupom na terasu ,odkiaľ je možné zísť na záhradu, 3x obytná izba, kúpelňa s wc, predsieň. Vykurovanie na 2. nadzemnom podlaží je podlahové.

Pozemok : 800 m2

Zastavaná plocha : 125 m2

Úžitková plocha – 250 m2

 

Použité materiály: 

 

NOSNÉ KONŠTRUKCIE : Pásové oceľobetónové základy, tehla 40 cm , Strop a stropná doska železobetónové panely

OPLÁŠTENIE  :  polystyrén s hrúbkou tepelnej izolácie 120 mm. Povrchová úprava fasádna minerálna omietka bielej farby, prírodný kameň v antracitovej farbe

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Velbit. Odvodnenie strechy vonkajšími zvodmi . Vetranie strechy cez bočné vetráky.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov Slovaktual Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.

SCHODIŠTE : železné schodisko, nástupnice a podstupnice  masívne bukové

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená  rozvádzačom. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení)

KOTOLŇA A VYBAVENIE KOTOLNE : Kotolňa okrem kotla a zásobníka vody Buderus RC 72  obsahuje rozvádzač, úpravu vykurovacej vody. Súčasťou je aj príprava na práčku, sušičku a umývací drez, vaňa, umývadlo, WC. Vykurovanie v dome je zabezpečené prostredníctvom plynové kotla.

 

Rodinný dom bol certifikovaný Oprávnenou osobou a bol zaradený do kategórie B. Kolaudácia prebehla v roku 2018.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 3
971 01 Prievidza
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo