Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 12. 2018
Turkovej, Trenčín
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj 1-izbový byt v Trenčíne, ul. M.Turkovej vo veľmi vyhľadávane
45 000 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj 1-izbový byt v Trenčíne, ul. M.Turkovej vo veľmi vyhľadávane

45 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 31 m2
 • Cena za m2: 1 451,61 €/m²
  ID inzerátu: 3379760
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=RnyDSG4XqK2

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/JA8m8NXIQ4o

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS ponúkame na predaj 1-izbový byt v Trenčíne, ul. M.Turkovej vo veľmi vyhľadávanej lokalite Sihoť. Byt o rozlohe 31 m2 sa nachádza na prízemí zatepleného panelového bytového domu. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do obývačky, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Dispozíciu si môžete pozrieť na 3D virtuálnej prehliadke. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu, radiátory sú vybavené meračmi tepla, okná sú plastové. Maklér odporúča vidieť. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska a obchodná vybavenosť, škola, škôlka, potraviny, LIDL. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 1
 • Prízemie: Áno
 • Pivnica: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín
Martin Bartanus
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo