Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 02. 2020
Železničná, Bratislava II - Vrakuňa
Ponúkame nový 3 izb. apartmán v rodinnom dome so súkromím
142 063 €

Ponúkame nový 3 izb. apartmán v rodinnom dome so súkromím

142 063 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 66 m2
 • Cena za m2: 2 152,47 €/m²
  ID inzerátu: 3385150
Základné informácie o ponúkanom apartmáne: 

Výmera apartmánu 1A - 66,11 m2 + záhradka o výmere 77 m2. Apartmán je situovaný na prvom nadzemnom podlaží rodinného domu  A. 

Cena: apartmán ponúkame v prevedení holobyt v cene 142 063 € alebo so štandardným vybavením v cene 147 063 €. K apartmánu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 4 900 €.

Termíny výstavby:  začiatok výstavby december 2018, termín ukončenia výstavby december 2019.

Benefity: bývanie v málopodlažných rodinných domoch len s 8 bytmi, súkromie, málo susedov, vlastné parkovanie, bezpečnné bývanie v uzavretom a oplotenom areáli, podiel na spoločných pozemkoch a prístupovej komunikácii.

O projekte rodinné domy s bytmi na Železničnej ulici:

Novovznikajúce rezidenčné bývanie v projekte dvoch rodinných domov s bytovými jednotkami je situované na Železničnej ulici, v zabývanej lokalite mestskej časti Vrakuňa.

Dva rovnobežne umiestnené rodinné domy sú navrhnuté ako radová zástavba pozostávajúca z dvoch rovnakých sekcií. Moderný architektonický výraz objektu zodpovedá polohe objektu v rámci okolitej zástavby. Prvé nadzemné podlažie objektu je zvýšené nad úrovňou terénu, čím je umožnené parkovanie automobilov sčasti pod objektom bez potreby parkovania pozdĺž Železničnej ulice.

V každom rodinnom dome si môžte vybrať z cenovo dostupného bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi z 2 izbových bytov a 3 izbových bytov, ku ktorým samozrejme patria balkóny, terasy alebo predzáhradky. Na spodnom podlaží každého rodinného domu sa nachádza nebytový priestor – trojizbový apartmánový byt s priamym prepojením na exteriér do predzáhradky s terasou. Na 1. NP sú navrhované v rodinnom dome A a B dve dvojizbové bytové a dve trojizbové jednotky. Na ustúpenom podlaží je v každom dome jeden pekný trojizbový byty s veľkou terasou. Byty poskytujú prvotriedny a komfortný základ pre život pre  mladé páry, jednotlivcov alebo mladé rodiny.

Dispozičné riešenia bytov sú moderné a spĺňajú všetky atribúty dnešných požiadaviek na bývanie. Ku všetkým bytom sú riešené parkovacie státia na vlastnom oplotenom pozemku s vonkajšou uzamknutou vstupnou bránou, ktorá zabezpečí aj zvýšnenú bezpečnosť pre jej obyvateľov.

Termíny výstavby: začiatok výstavby december 2018, termín ukončenia výstavby december 2019.

Lokalita:

Projekt rodinných domov s bytmi na Železničnej ulici  sa nachádza v mestskej časti Vrakuňa. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. Mestská časť Vrakuňa má vynikajúce možnosti športového vyžitia v blízkosti sa nachádza Lesopark Vrakuňa, mestská časť má novovybudovanú cyklistickú trasu, ktorou sa dá priamo dostať až na Petržalskú hrádzu a iné, ktoré sú vhodné aj pre korčuliarov. Lesopark Vrakuňa je vhodná voľba na oddych pre celú rodinu ako aj zaľúbené páry alebo prechádzku so svojím štvornohým priateľom.

Vybavenie:

Byty je možné kúpiť v štandardnom vybavení alebo bez štandardného vybavenia ako holobyty.

Holobyt: omietka bielej farby, vykurovanie elektrické sálavé s infračervenými fóliami s uhlíkovou odpornou  vrstvou s regulátormi kúrenia v bytoch, predpríprava rozvodov vody, elektriny a kanalizácie pre kuchynskú linku a sanitárne zariadenia, okná plastové, bezpečnostné vchodové dvere, na podlahe betónový poter.

Štandard: byty budú obsahovať všetko vybavenie holobytu plus štandardné vybavenie: plávajúca podlaha laminátová, keramická dlažba, keramický obklad a sanita (sprchovací kút alebo vaňa podľa projektu, sprchová alebo vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa).

Termíny výstavby:

Termín začiatku výstavby: december 2018

Termín dokončenia výstavby: december 2019

V projekte ponúkame ďalšie byty na predaj, pre viac informácií prosím navštívte našu stránku:

www.azproperty.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Prízemie: Áno
 • Predzáhradka: 59 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu