Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Dúhová, Trnava
☼ NA PEKNOM POLI | 3 izbový byt s vlastnou záhradou a 2 parkovacími miestami
169 900 €

☼ NA PEKNOM POLI | 3 izbový byt s vlastnou záhradou a 2 parkovacími miestami

169 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 75 m2
  Plocha pozemku: 227 m2
 • Cena za m2: 2 265,33 €/m²
  ID inzerátu: 3388149
Vždy ste túžili po priestrannom modernom bývaní s vlastnou záhradou? Bývajte v byte s charakterom rodinného domu!

Bývanie NA PEKNOM POLI Vám poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy - Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na diaľnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie.

Výstavba dvojpodlažného rodinného dvojdomu so 4-mi bytovými jednotkami je osadená do prostredia rodinných domov a lokalita je navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojkslá, podlahové vykurovanie a splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry radových rodinných domov umožnili jednotlivé bytové jednotky od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky.

Hlavný vstup do domov je situovaný z čelnej uličnej strany ( od obslužnej komunikácie ) z prekrytého závetria do uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná spoločná technická miestnosť. Vstupná chodba do bytu poskytne priestor pre vstavaný šatník a je z nej prístupná obývacia izba. Obývacia izba a kuchyňa sú funkčne aj opticky prepojené s exteriérom cez posuvnú zasklennú stenu na terasu s vlastnou 227m2 záhradkou. Dve spálne sú racionálne oddelené priestrannou kúpeľnou, v ktorej umiestnite ako vaňu tak i sprchový kút.

Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia ktoré prislúchajú k bytu. Súčasťou bytu je taktiež spoločná oplotená záhrada ktorú môžete využiť na šport či grilovanie.

Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia - to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov.

Peter Benčurík | 0905 849 189
bencurik@neoreal.sk| NEOREAL, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 2 x

Nehnuteľnosť na mape

Peter Benčurík NEOREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 28
917 01 Trnava
Peter Benčurík
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo