Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2019
Holíč
NOVOSTAVBA s vybavením - BEZ PROVÍZIE MAKLÉROM
210 000 €

NOVOSTAVBA s vybavením - BEZ PROVÍZIE MAKLÉROM

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 144 m2
  Zast. plocha: 196 m2
  Plocha pozemku: 584 m2
 • Cena za m2: 1 458,33 €/m²
  ID inzerátu: 3392237
Predám novostavbu - rodinný dom. Dom je úplne dokončený ako z interiéru, tak z exteriéru. Kolaudácia prebehla v roku 2014. Je postavený na rovinatom pozemku o výmere 584 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami ako voda, elektrina, plyn a verejná kanalizácia.

Na pozemku pred domom je vkusné murované stojisko na popolnicu a rozvodné skrine, ktoré sú schované za dverami a dvierkami.

Pred domom sú 2 parkovacie miesta a okrasná záhradka tvorená rôznymi drevinami a okrasnými kamienkami. Pozemok je po bokoch domu uzavretý bránami.

Dom je samostatne stojaci, jednopodlažný s garážou. Zastavaná plocha domu je 196 m2, úžitková plocha 144 m2 a obytná plocha 90 m2. Má 4 izby, jedáleň, kuchyňu so špajzou, vstupnú chodbu s dvomi dverami, jedny do komory a jedny do garáže so vstupom z interiéru, 2 kúpelne z nich jedna má samostatný vstup do oddelenej práčovne a do druhej sa vchádza zo spálne, ktorá je využívaná ako rodičovská kúpeľňa s toaletou. Pôjd je využívaný ako skladisko sezónnych vecí. Na pôjde je Wifi, ústredie kamerového systému a TV antény. Žiadne poplatky za TV pripojenie poskytovateľom.

Vybavenie domu je vyššieho štandardu a obsahuje: strešnú krytinu keramickú pálenú glazovanú, fasádu silikónovú, 6 komorové okná s 3 tesnením a 3 sklom / 48 mm Climatop Lux /, vchodové dvere so samozatváračom s aretáciou a velkým nerezovým madlom, alarm s čipovým prístupom a volaním na telefón, videovrátnik a kamerový systém so 6-timi kamerami napojenými na HDD a telefón, tablet či PC. V celom dome sú aplikované bodové LED svetlá s nízkou spotrebou elektriny. Kúrenie je podlahové elektrické v kombinácii s rohožami a infra fóliami s termostatmi v každej izbe zvlášť, termostat obsahuje harmonogram na celý týždeň, kde si môžete nastaviť kúrenie pred príchodom domov a zostaviť tak potreby každej miestnosti individuálne. Nízke náklady na kúrenie. Dlažby sú v kombinácii, denná časť keramická dlažba glazovaná lesklá a nočná časť plávajúca 3D podlaha. Dvere a zárubne rada Premium MDF doska. V spálni a na chodbe sa nachádzajú vstavané lesklé skrine, v špajze a komore sú praktické regály na uskladnenie vecí. V kuchyni je kuchynská linka vysokého lesku so vstavanými spotrebičmi, drez granitový s batériou značky FRANKE. Kúpeĺne sú obložené lesklou keramickou dlažbou a obkladačkami so zabudovanými toaletami. Hlavná kúpeľňa obsahuje vaňu a toaletu a rodičovská kúpeľňa sprchový nerezový kút s toaletou. Balkón je využívaný ako vrchná zastrešená terasa o výmere 12 m2.

Na pozemku sa nachádza vydláždená plocha, ktorá slúži v lete ako stojisko na bazén a letné posedenie. Samozrejmosťou je záhradný domček s fasádou a strešnou krytinou napojený na alarm. Na dvore sú elektrické zásuvky a prívod vody, ktorý je takisto v garáži.

Veľká výhoda pre kupujúceho:

Po dohode ostane v dome nábytok. / Obývacia stena, konferenčný stolík, rozkladacia sedačka, jedálenský stól so šiestimi stoličkami s príborníkom a komodami v jedálni, vybavenie kuchyne vrátane spotrebičov, vstavané skrine, nábytok v kúpelniach, regály v komorách a špajze, nábytok v práčovni / ...


Nie som realitná kancelária, čiže seriózna dohoda možná.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo