StarBrokers – Prenájom – ½ dvojdomu – 5- izbový moderný rodinný dom v Horskom parku Renting – ½ se
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2021
Valašská, Bratislava I - Staré Mesto
StarBrokers – Prenájom – ½ dvojdomu – 5- izbový moderný rodinný dom v Horskom parku / Renting – ½ se
3 500 €/mes.

StarBrokers – Prenájom – ½ dvojdomu – 5- izbový moderný rodinný dom v Horskom parku / Renting – ½ se

3 500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 104 m2
  Plocha pozemku: 400 m2
 • Cena za m2: 14,58 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3393355
Ponúkame na prenájom novostavbu - 5- izbový slnečný moderný rodinný dom s garážou a dvoma terasami; lokalita Horský park. RD je trojpodlažný, nepodpivničený s pozemkom vo výmere 400 m2 z toho zastavaná plocha rodinného domu vo výmere 104 m2. K RD prislúcha menšia záhrada s parkovou úpravou s provensálskym nádychom, úžitková plocha 240 m2 + 30 m2 terasy, južná orientácia.

Dispozícia domu:
1NP pozostáva: zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s krbom s integrovanou kuchyňou a jedálňou (otvorená dispozícia), technická miestnosť s práčovňou a toaletou, vstup z obývačky a jedálenskej časti do záhrady na terasu,
2NP pozostáva: z troch nepriechodných izieb, z toho jedna izba s kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, ďalšia kúpeľňa a priestranná terasa s južnou orientáciou a výhľadom poskytujúca nerušený relax s príjemným posedením,
3NP pozostáva: priestrannej izby s terasou, wellness so saunou, sprchou a WC so vstupom na terasu poskytujúca súkromie.

Vybavenie domu:
Rodinný dom je moderne vybavený a zariadený s kvalitnými materiálmi, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety v kombinácii s dlažbou, veľké hliníkové okná, čo prispieva k presvetleniu miestností s výhľadom na trávnatý, upravený pozemok. V obývačke sa nachádza krb, moderné svietidlá, dom má klimatizáciu, garážová brána je na diaľkové ovládanie.

Poloha:
Dom sa nachádza v pokojnej a bezpečnej mestskej časti Staré Mesto v mestskom parku prakticky v strede mesta. Jednoduchá dostupnosť do centra mesta autom alebo MHD.
Cena: 3 500 €/mesiac + energie

RD je k dispozícii od 1. augusta 2021.
-----------------------------------------
We offer for rent a 5- bedroom sunny modern family house with garage and two terraces, location - Horský park; newly built family house, three-storey, cellarless, plot of land 400 m2 of which built-up area of a family house - 104 m2, smaller garden has a park treatment with provençal style, usefull area - 240 m2 + 30 m2 terrace, south orientation.

Process layout:
1st floor consists of entrance hall, spacious living room with fireplace with integrated kitchen and dining room (open disposition), technical room with laundry and toilet, entrance from the living room and dining area into the garden at the terrace,
2nd floor consists of three impassable rooms, one of which has a bathroom with a shower and toilet, another bathroom and a spacious south-facing terrace with views giving undisturbed relax with pleasant seating,
3rd floor consists of a spacious room with terrace, wellnes with sauna, shower and WC with access to the terrace providing privacy.

House equipment:
The house is modernly equipped and furnished with high quality materials, the floor is wooden parquet in combination with tiles, all floors of the room are illuminated by large aluminum windows, fireplace in the living room, air conditioning, remote control gor garage.

Place:
The house is located in a quiet and safe city part of Staré Mesto in the city park practically in the city center. Easy access to the city center by car or public transport.

Price: 3.500 € rent / month + energy / month

Available as of August 1, 2021.

© COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers.
--------------------------------
MY SME REALIŤÁCI

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 2
 • Počet garáží: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu