Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 12. 2018
Soblahovská, Trenčín
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. Soblaho
71 500 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. Soblaho

71 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 49 m2
 • Cena za m2: 1 459,18 €/m²
  ID inzerátu: 3396892
 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=YeKTF8zaqdp

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/YyBfmc1Gjm8

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS  Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. Soblahovská v blízkosti Villa Parku o rozlohe 49 m2. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí z 3 zatepleného panelového bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové elektrické rozvody, nové plastové  okná, nové vstupné bezpečnostné dvere SHERLOCK, murované jadro, od pivnice je byt kompletne zateplený a taktiež je zateplený aj strop v samotnom byte, tým pádom okrem tepelných má aj protihlukové výhody. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, so vstupom do spálne a do obývačky s balkónom, ďalej  do kúpeľne s vaňou a s WC, vstupná chodby plynule prechádza do kuchynského kúta. K bytu prináleží priestranná, cca 6 m2 veľká pivnica.  Dispozíciu si môžete pozrieť na priloženej 3D virtuálnej prehliadke, v byte v prípade kúpy zostáva aj všetko zariadenie okrem osobných vecí a zariadenia pre deti. Mesačné náklady predstavujú cca 75 €/ 3 osoby + el.energia 30 € a plyn 30 €. Byt je voľný od 1.3.2019, ale  samozrejme rezervovať alebo kúpiť je možné ho ihneď. K bytovému domu je dovedený aj optický kábel. Veľkou výhodou bytu je bezproblémové parkovanie pri bytovom dome.
Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Balkón: Áno
 • Pivnica: 6 m²
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín
Martin Bartanus
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo