Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 12. 2018
Lavičková, Trenčín
Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2.
56 950 €

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2.

56 950 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 53 m2
 • Cena za m2: 1 074,53 €/m²
  ID inzerátu: 3397683
 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=irPNJSvesnG

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/RvDB_6clIcUPonúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2, nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí zatepleného panelového bytového domu s výťahom. Byt je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do obývačky, obývačka je priechodzia do spálne s loggiou, kúpeľne, samostatného WC a kuchyne. Jadro je pôvodné, ale murované, okná taktiež pôvodné, drevené. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Pivnica: 2 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín
Martin Bartanus
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo