Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 12. 2018
K Výstavisku, Trenčín
Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, ulica K výstavisku.
66 990 €

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, ulica K výstavisku.

66 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 50 m2
 • Cena za m2: 1 339,80 €/m²
  ID inzerátu: 3399907
Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, ulica K výstavisku. Byt o rozlohe 50 m2 sa nachádza na 4.poschodí zo 4 zatepleného panelového bytového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala s výmeny okien za plastové. murovaného jadra a plávajúcich podláh. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do dvoch samostatných izieb, z jednej z týchto miestností je vstup do kuchyne. Z oboch izieb je výstup na loggiu. Z chodby je vstup taktiež do kúpeľne a samostatného WC. Náklady na bývanie sú cca 130 €/mesačne. Bytový dom je v blízkosti ZOC MAX. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Balkón: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín
Martin Bartanus
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo