Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2019
Západná, Trenčín
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko Juh, ulica
49 000 €

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko Juh, ulica

49 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 29 m2
 • Cena za m2: 1 689,66 €/m²
  ID inzerátu: 3404338
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=Wds2AVEygrW

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/Zh97oMv1ou4

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko Juh, ulica Západná 8 o rozlohe 29 m2, nachádzajúci sa na 5.poschodí z 11 zatepleného panelového bytového domu, so zrekonštruovanými spoločnými priestormi, kamerovým bezpečnostným systémom a novými výťahmi (jeden z nich nákladný). Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okna za plastové, osadený nový radiátor. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do kúpeľne s WC a sprchovým kútom, ďalej je vstup do kuchynského kúta. Z chodby je taktiež vstup do obývacej izby. Veľkou výhodou bytu je orientácia smerom na západ a veľmi pekným výhľadom. Bytový dom je ideálne situovaný, v tesnej blízkosti je zastávka, OC Južanka, škola, škôlka. Radiátory sú vybavené meračmi tepla, k bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 11
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Pivnica: 1 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 10
911 01 Trenčín
Martin Bartanus
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo