Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2019
Turie
Predaj, dvojgeneračný rodinný dom Turie, okr. Žilina, exkluzívne IQ
Cena dohodou

Predaj, dvojgeneračný rodinný dom Turie, okr. Žilina, exkluzívne IQ

Cena dohodou

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 178 m2
  Plocha pozemku: 912 m2
 • ID inzerátu: 3415081
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný domu - vilu v obci Turie pri Žiline. Dom sa nachádza v krásnom tichom prostredí na južnom okraji dediny s výhľadom na hory. Dom postavený v roku 1989 z pálenej tehly (ipeľský blok) prešiel v roku 2009 kompletnou rekonštrukciou. Dom bol kompletne zateplený, bola pristavené podkrovie s novou strechou, vymenené okná za plastové v celom dome.
Dom pozostáva z troch podlaží. Prvé podlažie je čiastočne využívané ako bytová jednotka a technicko pivničné priestory. V bytovej jednotke s bezbariérovým prístupom zo záhrady sa nachádzajú dve izby a kuchyňa. Okrem toho je na prízemí ďalšia miestnosť využiteľná ako obytná, príprava na saunu a miestnosť s ochladzovacím bazénom a sprchovým kútom k saune. Ďalej sa tu nachádzajú dve komory a technická miestnosť, kde sú umiestnené kotle.
Druhé podlažie tvorí priestranná obývačka, dve spálne, pracovňa, kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa so samostatným wc.Z obývačky a jednej spálne je priemy východ na terasu.
Tretie podlažie tvorí veľký otvorený podkrovný priestor, pripravený na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Priestor je výborný na využitie ako loftový byt, prípadne na vytvorenie kompletného dvoj - trojizbového bytu, alebo ako kancelária či ateliér. V priestore sú projektovo pripravené všetky inžinierske prípojky a komín s možnosťou vybudovania krbu.
K domu patrí murovaná garáž s krytým prechodom do domu a záhradný domček. Rovinatá , slnečná záhrada zaberá plochu 734m2. Pri dome je aj krytá terasa so záhradným krbom.
Kúrenie a ohrev teplej vody sú zabezpečené plynovým kotlom a alternatívne aj kotlom na pevné palivo. Kanalizácia je riešená formou žumpy, pričom existuje možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu.
Celkové odhadované náklady na prevádzku domu pri plnom využití všetkých priestorov sú maximálne 200EUR/mesačne.
Dom poskytuje výborné možnosti bývania pre viacčlennú rodinu, viac generácií, prípadne pre kombináciu bývania a podnikania. Turie je obec s kompletným občianskym vybavením (škola, škôlka, pošta, potraviny,) umiestnená v krásnom prostredí pri Turskej doline, len 5 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice a 10km od krajského mesta Žilina.
POZRITE SI AJ VIRTUÁLNU OBHLIADKU A VIDEO Z DRONU NA NAŠEJ STRÁNKE REALITYIQ.SK

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty