Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Björnsonova, Bratislava I - Staré Mesto
Praktický, dizajnový s nostalgickou atmosférou.
262 000 €

Praktický, dizajnový s nostalgickou atmosférou.

262 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 94 m2
 • Cena za m2: 2 787,23 €/m²
  ID inzerátu: 3420383
Výmera: 89,67m2
Loggia: 5,28m2
Počet izieb: 3
Stav: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: áno (10m2)247247
Poschodie: 4/5
Náklady: 102,51€/mesiac (+ náklad na plyn - vlastné vykurovanie, cca. 48€)
Vybavenie: zariadený
Parkovanie: verejné (vyhradené státie pre obyvateľov starého mesta)
Orientácia: SZ nočná časť a denná JV

Táto ponuka nie je len tak pre hociakého klienta. Architektonické štúdio Muur ktoré je zodpovedné za toto dokonalé dielo, hrdo sa ním pýši, nám jasne svojou prácou definovalo ideálneho kupcu.

Mladý pár ktorý zvažuje rozšírenie svojej rodiny o nový prírastok, no zároveň nechce prísť o štandard a komfort kvalitne riešeného bývania v samotnom centre mesta. Tento byt je prakticky ale aj mladistvý, ľahko pokryje nároky akejkoľvek životnej situácie a to s prehľadom.

Pri tejto 3 ročnej rekonštrukcii sa naozaj nešetrilo a do bytu sa kupovali len tie najkvalitnejšie materiály a nábytky, čo sa odrazilo aj na samotnej cene rekonštrukcie. Viac Vám ich popíšeme na osobnej obhliadke. Aby sme Vás však len ľahko navnadili tak vymenujeme pár detailov, ktoré dostanú tohto kandidáta do zoznamu Vašich potenciálnych kandidátov na obhliadku. Keby len na obhliadku, Vy ho budete chcieť od momentu keď do neho vstúpite.

V celom byte sú lepené drevené dubové parkety (česané drevo, hr.:14mm) ošetrené olejom, pričom v kúpeľni a na toalete parkety vystriedala talianská gresová dlažba a obklady. Kúpeľňa je vrátane vane, sprchového kútu a dvojumývadla. Osamostatnená toaleta má svoje samostatné umývadlo a okno.

Kuchynská linka štandardne osadená vstavanými spotrebičmi, vrátane indukčnej varnej dosky, elektrickej rúry a umývačky riadu. Obývacia izba pozostáva z obývačkovej steny s úložnými priestormi, so vstavaným barom, rohovej sedacej súpravy vyrobenej na mieru a celú atmosféru dotvára dlhý kvetináč so vstavaným biokrbom.

Celá denná časť má v strope zabudovanú klimatizáciu (Samsung) a podlahové vykurovanie. To zabezpečuje spomínaný vlastný plynový kotol. Podlahové kúrenie nájdeme aj v spojovacích častiach akými sú chodby. Rovnako aj v kúpeľni. Kotol aj práčka sú šikovne umiestnené v chodbe v roll-dore skryté Vašej pozornosti.

Bytový dom je pamiatkovo chránená murovaná stavba, ktorú čaká už schválená rekonštrukcia fasády a vnútorných priestorov, vrátane rozvodov, vnútorných omietok, okien v spoločných priestoroch a nová strešná krytina. Vnútorný dvor sa bude rovnako revitalizovať. Novinkou je výťah na medziposchodiach, ktorý sa dal aktuálne správcom naceniť.

Björnsonova ulica sa nachádza v pešej blízkosti historického centra. Bytový dom je v tichej časti ulice s vlastným uzavretým dvorom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianská vybavenosť (jasle, škôlky, gymnázium, poliklinika, potraviny, trhovisko). V lokalite sa nachádzajú parky, v pešej dostupnosti je aj nám.Slobody.

O voľné chvíle a ich vyplnenie určite nebude núdza. Príďte sa na ponuku pozrieť a postaráme sa o kompletný servis a poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Lodžia: Áno
 • Kúrenie: Lokálne

Nehnuteľnosť na mape

Dominik Petrovič osobnimakleri.sk
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava III - Nové Mesto
Dominik Petrovič
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty