Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 10. 2019
Rovne, Oščadnica
Krásne miesto na bývanie alebo rekreáciu – Oščadnica (EXKLUZÍVNE)
99 800 €

Krásne miesto na bývanie alebo rekreáciu – Oščadnica (EXKLUZÍVNE)

99 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 210 m2
  Plocha pozemku: 1500 m2
 • Cena za m2: 867,83 €/m²
  ID inzerátu: 3423462
V tejto chalupe majitelia bývajú a poskytuje úplné pohodlie so štandardom dnešnej doby. Je postavená v prostredí jednej z najkrajších lokalít obce Oščadnica s výhľadom, ktorý musí nadchnúť každého. Krásne prostredie okolitej krajiny, celoročný prístup autom, neďaleký les s možnosťami vychádzok a  ničím nerušené bývanie dávajú zabudnúť na povinnosti bežného života. V osade je len niekoľko domov, na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať. Odporúčame, určite vás osloví!

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj obývanú drevenicu po rekonštrukcii, postavenú v malej osade nad obcou Oščadnica. Terajšími majiteľmi je využívaná ako rodinný dom na bývanie. V prízemí je  zariadená kuchyňa,  obývačka, dve spálne,  kúpeľňa so sprchovým kútom a  WC zádverie a  chodba. Podkrovie je doteraz nezastavané, pod domom sú dve priestranné kamenné pivnice a  letná kuchyňa. Dom stojí na kamenných základoch, zdroj vody je z výdatnej vŕtanej studne priamo vo dvore (aj z kopanej studne z lesa), ústredné kúrenie, elektrina 230/400 V, odpady sú zachytávané do žumpy. Stavebnou súčasťou je hospodárska budova využívaná ako sklad dreva, náradia, záhradného nábytku, a pod..  Vedľa domu je ďalšia hospodárska budova na ustajnenie niekoľkých oviec a sklad sena.,  Výmera mierne svahovitého  pozemku je 1.500 m2.

Popis lokality:    Je vyhľadávanou lokalitou chalupármi, okolité lesy sú rajom pre hubárov, zdrojom lesných plodov,  je tu množstvo turistických a cyklistických trás.

 Cena ponuky  – 99.800 eur; kontakt: 0905844054; www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Kúrenie: Ústredné

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Palárikova 27
022 01 Čadca
Ondrašina
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty