Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 08. 2019
Železničná, Veľký Meder
Rodinný dom vo Veľkom Mederi
49 000 €

Rodinný dom vo Veľkom Mederi

49 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 730 m2
 • Cena za m2: 67,12 €/m²
  ID inzerátu: 3426992
SeMi REAL - ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkom Mederi, ulica Železničná, situovaný v blízkosti Radnice a v tesnej blízkosti matričného úradu (na začiatku ulice), okres Dunajská Streda so samostatným oploteným pozemkom v celkovej výmere 730 m2. Dom je postavený z pálenej tehly bez izolácie, nie je podpivničený, pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, kuchyne, 3 priechodných izieb, kúpeľne s WC. Dom má vlastné kúrenie v kombinácii ústredného kúrenia na pevné palivo a plynových gamatiek. Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, verejný vodovod, kanalizáciu a plyn. Výborná poloha v atraktívnom prostredí neďaleko aquaparku s termálnou vodou s teplotou 26 - 38 stupňov Celzia s celoročnou prevádzkou, ktorá má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbtice, svalstva a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Nehnuteľnosť nemá žiadne ťarchy ani iné právne vady. Dom je po vyplatení kúpnej ceny ihneď voľný. Cena predaja tejto nehnuteľnosti činí sumu 49.000,- Eur. V prípade vážneho záujmu sa po obhliadke domu dá jednať o zľave z ceny predaja.
V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Priechodná izba: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Bc. Ľuboš Lorinc SeMi REAL s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Nám. SNP 19
960 01 Zvolen
Bc. Ľuboš Lorinc
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty