Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 02. 2020
Gogoľova, Bratislava V - Petržalka
Výhodný prenájom kancelárie 16-64 m2 s bezplatným parkovaním, Bratislava - Petržalka
165 €/mes.

Výhodný prenájom kancelárie 16-64 m2 s bezplatným parkovaním, Bratislava - Petržalka

165 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 16 m2
  • Cena za m2: 10,31 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 3429687
Na prenájom: kancelária v lokalite Bratislava-Petržalka s veľkosťou 16 m2, 32 m2, 48 m2 a 64 m2, ktorá sa nachádza na prízemí až 4. poschodí administratívnej budovy.

POPIS KANCELÁRIE: kancelária sa nachádza v administratívnej budove, v ktorej prebehla čiastočná rekonštrukcia - má nové plastové okná so žalúziami, plastové dvere, výťah, recepcia, nová fasáda. Na každom poschodí sú čisté pánske a dámske WC. Vstup do budovy je 24 hodín/7 dní v týždni cez recepciu alebo strážnu službu. Celá budova je napojená na kamerový systém. Do jednotlivých častí budovy sa dostanete prostredníctvom magnetického čipu, takže nikto nepovolaný vás nebude vyrušovať. V samotnej kancelárii je položená plávajúca podlaha, v niektorých kanceláriách je nainštalované aj umývadlo. V cene prenájmu sú zahrnuté všetky energie, internet a parkovanie priamo pred budovou alebo na priľahlom veľkom parkovisku.

POLOHA KANCELÁRIE: administratívna budova s kanceláriami sa nachádza v tichej lokalite neďaleko železničnej stanice Petržalka s dobrou dostupnosťou MHD, ako aj na diaľničný obchvat BRNO - VIEDEŇ -ŽILINA.

CENA ZA PRENÁJOM KANCELÁRIE (konečná cena pre neplátcu DPH): kancelária 16 m2 - 165 €/mesiac, kancelária 32 m2 - 310 EUR/mes., kancelária 48 m2 - 465 EUR/mes., kancelária 64 m2 - 620 EUR/mes. Plátca DPH si musí pripočítať DPH.

ZAVOLAJTE MI čo najskôr na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku týchto príjemných kancelárií, v ktorých si môžete zriadiť dôstojné sídlo svojej firmy ku svojej maximálnej spokojnosti.

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými si určite vyberiete. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o sídle svojej firmy. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 1970

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty