Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2020
Nitra
4.izb POSCHODOVÝ RD (161m2) S GARÁŽOU V NOVEJ LOKALITE NITRY POD ZOBOROM – „ZOBORSKÉ LÚČKY“
199 900 €

4.izb POSCHODOVÝ RD (161m2) S GARÁŽOU V NOVEJ LOKALITE NITRY POD ZOBOROM – „ZOBORSKÉ LÚČKY“

199 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Vo výstavbe
  • ID inzerátu: 3430040
Ponúkame na predaj rodinný dom. Nachádza v tichej lokalite v novovybudovanej rezidenčnej štvrti Zoborské Lúčky, ktorá sa nachádza na rozmedzí Nitry a Nitrianskych Hrnčiaroviec. Lokalita má veľmi dobrý prístup do centra s kompletnou občianskou vybavenosťou, ale rovnako aj na prechádzky do prírody. V lokalite rýchlo postupuje výstavba rodinných domov a po jej ukončení v polovici roku 2019 budú vytvorené veľmi dobré podmienky pre relaxáciu a oddych. Lokalita je vysoko hodnotená aj pre krásny výhľad na Zobor a mesto. Jedná sa o moderný rodinný dom s praktickými riešeniami, ktorý bohate spĺňa potreby pre zdravé a harmonické bývanie. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov a má veľmi dobré dispozičné riešenie. Dom má predprípravu pre krb, k čomu je už aj vybudovaný samostatný komín. Súčasťou domu je aj samostatná garáž s automatickou bránou. Dve kúpeľne poslúžia veľmi dobre viacčlenným rodinám, alebo dávajú dobrú možnosť vyčleniť súkromie návštevám.
DISPOZÍCIE DOMU
Prízemie tvorí vstupná hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, technická miestnosť s plynovým kotlom, miestnosť pod schodiskom, schodisko, kuchyňa spojená s obývacou halou s prípravou pre krb, výstup na terasu a záhrada. Z uličnej strany domu je prístup do garáže a garáž, ktorá je súčasťou domu. Poschodie tvorí chodba, spálňa, dve detské izby, pracovňa, kúpeľňa s toaletou a vaňou, balkón a šatník.
ŠPECIFIKÁCIE
RD v radovej zástavbe ,plocha RD s terasou: 184 m2, bez terasy: 161 m2, terasa 23 m2, pozemok 251 m2, garáž 17m2
Zastavaná plocha: 104m2 + terasa 23m2. IS : elektrika, voda, plyn, kanalizácia + optika. Bližšie info priamo na obhliadke. Termín ukončenia Jar 2019 – výstavba sa už realizuje. Predáva sa v štádiu holodom.

V prípade záujmu kontaktujte: Buchová 0905525163, marika.buchova@gmail.com
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 2018

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu