Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2019
Košice IV - Krásna
NOVOSTAVBA - DOM KRÁSNA s tepelným čerpadlom
215 000 €

NOVOSTAVBA - DOM KRÁSNA s tepelným čerpadlom

215 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 567 m2
 • Cena za m2: 1 791,67 €/m²
  ID inzerátu: 3431042
Novostavba rodinného domu, typ bungalov v mestskej časti Košice – Krásna, časť IBV Záhumnie, ul. Na polianku. Výmera s maximálnym využitím pekného rovinatého pozemku je 567 m2. Zastavaná plocha 143 m2, úžitková plocha 120 m2. Pôdorysné rozmery domu sú 17,1x 9,4m. Dom je veľmi dobré dispozične rozdelený na zádverie, technickú miestnosť, WC, kuchyňa s obývacou halou, 3x izba, chodba, WC + kúpeľňa 2x, prestrešená terasa, ktorú v chladnom počasí môžete uzatvoriť a využívať ako ďalšiu obytnú časť domu(zimná záhrada). V dome sú kompletné rozvody elektriny, vody, kanalizácie a podlahového kúrenia(vodné). Dom má tepelné čerpadlo, maximálne nízke náklady, cca 60 €. Energetický certifikát A1. Parkovanie pred domom minimálne dve autá.

RD postavený z bieleho Porfixu 30, zateplenie polystyrén 15, plochá strecha, zateplená 30-50 cm, vykurovanie úsporným tepelným čerpadlom, podlahové kúrenie, omietky sadrové – striekané. Pre dokončenie domu podľa vlastných predstáv je potrebné realizovať podlahy, interiérové dvere a zárubne, kuchynskú linku, sanitu v kúpeľniach a WC.

Výborná občianska vybavenosť v rámci mestskej časti, zastávka MHD v blízkosti. IBV Záhumnie je novou vyhľadávanou lokalitou.

Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Hlavná 108, Košice, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel.: 0915 715 115. Možnosť hypotekárneho úveru priamo u Nás, všetko vybavíme za Vás. Pre vážnych záujemcov vieme na vyžiadanie mailom poskytnúť pôdorys, príp. kompletnú dokumentáciu vrátane technickej správy. Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Radoslav Kovalčik INFOREAL PLUS s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hlavná (oproti OD Tesco) 108
040 01 Košice I - Staré Mesto
Radoslav Kovalčik
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo