Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2019
Špačinská cesta, Trnava
FOX - dvojgeneračný rodinný dom * Špačinská cesta * vhodný na polyfunkciu
Cena dohodou

FOX - dvojgeneračný rodinný dom * Špačinská cesta * vhodný na polyfunkciu

Špačinská cesta, Trnava, okres Trnava
Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 850 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 3431074
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely na Špačinskej ceste v Trnave. Rodinný dom má dva samostatné vchody a leží na pozemku o výmere 850 m2. Na pozemku sa nachádzajú aj dve veľké garáže s montážnou jamou, bránami na diaľkové ovládanie + parkovacie miesta pod prístreškom, záhradný domček a udržiavaná zeleň.

Pôvodný rodinný dom postavený v roku 1993 na prízemí dispozične pozostáva zo vstupnej chodby haly, kúpeľne so sprchou, chodby, jedálne spojenej s kuchyňou, z ktorej je výstup na terasu. Priestrannej obývačky, toalety a samostatnej izby. Na poschodí sa nachádzajú tri obytné izby, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvomi umývadlami a veľkého šatníku.
Rodinný dom je kompletne podpivničený - práčovňa, fitness, spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa s kuchynskou linkou, vínna pivnička a kamenná pivnica na ovocie a zeleninu.
Na poschodí je tiež priechod do prístavby - novostavby rodinného domu. Kúrenie je podlahové, plynový kotol Protherm. Každá izba na poschodí má balkón.

Prístavba rodinného domu má samostatný vchod, na prízemí sa nachádza vstupná chodba a na poschodí obytná časť. Tá pozostáva z dvoch obytných izieb, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne s rohovou vaňou a sprchovým kútom.
Každá izba má balkón.• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok a tiež za Vás uhradíme správne poplatky do katastra nehnuteľností
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

Nehnuteľnosť na mape

Regina Kopčová FOX reality, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Paulínska 24
917 01 Trnava
Regina Kopčová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo