Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 02. 2020
Bezručova, Bratislava I - Staré Mesto
Exkluzívny apartmánový byt s terasou
758 333,33 €

Exkluzívny apartmánový byt s terasou

758 333,33 €

+DPH


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 161 m2
  • Cena za m2: 4 710,14 €/m²
    ID inzerátu: 3437639
Exkluzívny apartmánový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na piatom a šiestom nadzemnom podlaží. Mezonet bude dokončený v štádiu holobytu. K apartmánovému bytu je možné dokúpiť pivnicu a tri podzemné parkovacie státia.
Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín.
Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja.

Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Monika Černičková Mihalková RIVERS, s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (49)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu