Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 03. 2019
Pred poľom, Trenčín
IBA U NÁS! Priestranný 1+1 byt, 43m2, Pred poľom, Trenčín
49 900 €

IBA U NÁS! Priestranný 1+1 byt, 43m2, Pred poľom, Trenčín

49 900 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 43 m2
  • Cena za m2: 1 160,47 €/m²
    ID inzerátu: 3441519
AstonReal ponúka na predaj priestranný čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt o výmere podlahovej plochy 43m2, ktorý sa nachádza na desiatom poschodí z 13 a z ktorého je krásny výhľad. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome (s betónovou konštrukciou), má dva výťahy (osobný a nákladný). V bytovom dome prebehla nasledovná rekonštrukcia - nové vstupné dvere do domu, elektronický vrátnik, nové plastové okná v spoločných priestoroch a zateplenie bočných strán domu. V roku 2019 je plánované zateplenie zvyšku domu, výmena elektrorozvodov v spoločných priestoroch (od poschodových rozvádzačov po byty), rekonštrukcia dotlakovej stanice vody a obnova zdravotechniky (rozvody vody).

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vymenené plastové okná, nové interiérové dvere, v izbe je plávajúca podlaha, vo zvyšku bytu je PVC podlaha. V byte sú renovované liatinové radiátory s pomerovými meračmi tepla a nová rozvodná skrinka elektriny. Byt sa predáva čiastočne zariadený - rozkladacia sedacia súprava, stolík pod TV, televízor, chladnička a mikrovlnná rúra.

Mesačné náklady sú cca 90€ pre 1 osobu. Orientácia bytu je V. K bytu patrí laťková pivnica, cca 1,5m2. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii je ihneď. K bytu nie je vytvorený energetický certifikát.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk

Nehnuteľnosť na mape

Dipl. Oec. Xénia Halbarth - Trenčín AstonReal s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Horná 32
974 01 Banská Bystrica
Dipl. Oec. Xénia Halbarth - Trenčín
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo