Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2019
Špačínska cesta, Trnava
Predám nadštandardný RD novostavba v Trnave.
Cena dohodou

Predám nadštandardný RD novostavba v Trnave.

Špačínska cesta, Trnava, okres Trnava
Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 330 m2
  Plocha pozemku: 1270 m2
 • Cena za m2: 0,01 €/m²
  ID inzerátu: 3442649
Predám 4 izbový RD - novostavbu s dvoj garážou s krytou terasou v štádiu HOLODOM pre náročných.

Kontakt : 0905108506

Ak ste vyťažený cez pracovný týždeň na 100 % a potrebujete oddychové a nadštandardné bývanie a blízko centra tak táto ponuka je práve pre Vás.
Výstavba začala v septembri 2016. K dispozícii je aj ucelená projektová dokumentácia s foto dokumentáciou z celej výstavby RD.
Nadštandardný, bezbariérový rodinný dom s kvalitnými hliníkovými oknami s trojsklom sa nachádza v lokalite Kopánka – Trnava, vzdialeného chôdzou cca 12 min od centra mesta.
Prevedenie je z nadštandardných materiálov. Dom je umiestnený na pozemku o rozlohe 1.270 m2 a poskytuje okrem samotnej stavby so zastavanou plochou 250 m2 + 60 m2, a úžitkovou plochou 210 m2 + 60 m2 aj dostatočný priestor pre 2 parkovacie miesta v garáži a ešte dostatok miesta pre špajzu, bicykle, motorky či roldorové skrine.
Dvoj garáž má ( 45 m2 ) so vstupom priamo do zádveria domu a s možnosťou ďaľších 3 vonkajších parkovacích miest na pozemku pred domom, relaxačnú a úžitkovú záhradu, spolu s dostatočnými možnosťami na výstavbu bazéna, ........
Pozemok má všetky inžinierske siete. Vnútorná architektonická štruktúra a vnútorné členenie domu je usporiadané racionálne a logicky, takže poskytuje pre celú rodinu nadčasové riešenie bývania vo vysokom štandarde. Nielen celková orientácia domu, ale aj orientácia jednotlivých miestností v ňom je riešená s ohľadom na kľud, súkromie a na teplotný komfort v spojení s jeho presvetlením, pričom je zohľadnený prirodzený pohyb slnka.
Rodinný dom je 4 - izbový, dispozícia pozostáva z troch samostatných spálni, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálňou v tvare L ( 62 m2 ) a cca 60 m2 krytou terasou s predprípravou pre umývadlo, gril, televízor, .....
Zo severozápadnej strany sa nachádza vstup do domu – teda zádverie s predsieňou so vstupom do dvoj garáže, hosťovskou toaletou, technickou miestnosťou s práčovňou a sušiarňou.
Detské izby sú veľké a orientované do záhrady s východom na krytú terasu a majú nadštandardné hliníkové sklopno - posuvné dvere. Pri detských izbách je vlastná kúpeľňa, vaňa, umývadlo a toaleta.
Kuchyňa s jedálňou a obývačkou má ( 62 m2 ) a je v tvare L s veľkým rohovým oknom a s dvomi veľkými bezbarierovými posuvnými dverami s východom na krytú terasu vo dvore, čo má pozitívny vplyv na ich presvetlenie počas väčšej časti dňa. V zimných mesiacoch sa miestnosti vyznačujú okrem presvetlenia aj ich teplotným komfortom.
Rodičovská sekcia pozostávajúca so spálne, šatníka a kúpeľne s umývadlom,sprcovacím kútom toaletou a bidetom. Je tiež orientované do záhrady s východom na krytú terasu a má taktiež nadštandardné hliníkové sklopno - posuvné dvere.

Materská a základná škola: 5 min
TESCO : 5 min.
KAUFLAN a LIDL : 8 min.
Obchodná akadémia : 5 min.
PLAVÁREŇ : 5 min.
Obchvat mesta : 2 mi.
centrum mesta: 12 min.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo