Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2019
Vodárenská, Prešov
2 izbový byt 58,86 m2 v projekte rezidenčného bývania CITYPARADISE
69 900 €

2 izbový byt 58,86 m2 v projekte rezidenčného bývania CITYPARADISE

69 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 59 m2
 • Cena za m2: 1 184,75 €/m²
  ID inzerátu: 3443653
Developerská spoločnosť ELIT BYT Prešov, Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v rezidenčnom komplexe CITY PARADISE 2.

Tento konkrétny byt pozostáva z plochy o výmere 58,90 m2 vrátane veľkej terasy o výmere 10,44 m2 , v štandarde prevedenia holobyt.

Vytvorili sme pre Vás miesto, ktoré poskytne oddych a pohodlie. Ak si však radi užívate výhody centra mesta, oceníte možnosť pešej dostupnosti za menej ako 15 minút. V blízkosti je navyše zastávka MHD. Okolie bytového domu dýchajúce prírodou, tvoria tri útulné krbom vybavené altánky, ako stvorené na posedenie s priateľmi či rodinou. Aktívne relaxujúci sa potešia ihrisku, či možnosti cvičenia s náčiním NORWELL alebo malým záhradkám. Detské ihrisko zaiste zaujme Vaše ratolesti. Pocit bezpečia podporí oplotenie komplexu a jeho umiestnenie v pokojnej časti širšieho centra mesta. Za samozrejmosť považujte vlastné parkovanie v suteréne bytového domu, či pred bytovým domom, rampu pre kočíky pri jeho vstupe, pivničné kobky či kočikárne.

Projekt štvorpodlažnej rezidencie CITY PARADISE pozostáva z 2 izbových a 3 izbových bytov s veľkými terasami (10,4 m2 - 16 m2). Dvojizbové byty sú o výmere podlahovej plochy od 51-70 m2 a trojizbové byty o výmere podlahovej plochy 81- 84 m2 vrátane veľkej luxusnej terasy. Bytový dom je nízkoenergetickou stavbou postavenou z kvalitných materiálov. Konštrukčne pôjde o železobetónový skelet s obvodovými stenami z tehlových tvárnic, z vonku zateplený 150 mm izolantom a strecha 280 mm izolantom. Stavba bude spĺňať najvyššie požiadavky na energetický certifikát v triede A, so solárnym ohrevom úžitkovej vody. O ekonomickú výhodnosť bývania sa postará aj centrálne plynové vykurovanie s vlastným meračom spotreby pre každý byt.

Využite naše kontaktné a predajné miesto pod názvom „CENTRUM NOVÉHO BÝVANIA“ na ul. Plzenská 9 Prešov, vedľa elektrotechnickej priemyslovky.

Predpokladané dokončenie stavby a kolaudačné konanie je naplánované na koniec roka 2018.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Terasa: 10 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Floriánova 10
080 01 Prešov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo