Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 10. 2019
Bajzova, Žilina-Hliny
NOVOSTAVBA: Predáme byt 2+kk, Rudiny II., Žilina.
101 130 €

NOVOSTAVBA: Predáme byt 2+kk, Rudiny II., Žilina.

101 130 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 51 m2
 • Cena za m2: 1 982,94 €/m²
  ID inzerátu: 3445317
Byt č.443 v bloku D, 2+kk.
Byt sa nachádza v tehlovom bytovom komplexe Rudiny II v atraktívnej lokalite na Hlinách VI. Poschodie 4/9, s výťahom. Pod bytmi sa nachádzajú nebytové priestory – obchodné prevádzky so zvýšenými stropmi. Na každom poschodí je 5 bytov. Byt je veľmi pekný, má balkón s rozlohou 7,05m2, na ktorý sa vchádza z obývacej izby. Príjemnú atmosféru naladia exterierové svietidlá a balkónová zásuvka na 230V. K dispozícii je aj pivnica (3,35 m2) v suteréne domu.
 
Byt pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva –kuchyňa s obývačkou (19,58m2), spálňa (13,6m2), balkón, predsieň, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestor pre práčku, samostatné geberit WC s umývadlom. Celková úžitková plocha bytu bez plochy balkónov je 48 m2. Byt je veľmi útulný a svetlý, orientovaný na Z.

V byte sú podlahy, lišty, dvere, zárubne, obklady, dlažby, zariaďovacie predmety do kúpeľne a WC klient vyberá z viacerých variantov, samozrejmosťou je aj nadštandard.
Byt je vhodný na bývanie, ale vďaka polohe a jedinečnému charakteru bytového komplexu Rudiny II je aj výbornou dlhodobou investíciou.
 
Majiteľ bytu si môže vybrať kryté státie vybavené kamerovým systémom, ktoré sa nachádza na 1.a 2. podlaží bytového domu prípadne vonkajšie parkovacie miesto.

Projekt je výnimočný aj komunitnými ZÁHRADAMI na strechách garáží bytového komplexu. Záhrady budú sprístupnené iba pre obyvateľov komplexu, súčasťou záhrad bude aj detský kútik. Na záhradách sa budú pestovať bylinky, kvety, zelenina..... Záhrady vytvoria unikátny priestor na relax v bezprostrednej blízkosti domova.
Klientom vieme zabezpečiť 100% prefinancovanie.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť - námestie s drobnými prevádzkami služieb, park a ihriská, 2 škôlky, Základná škola, 2 Gymnázia, nová cyklotrasa, MHD autobusová zastávka, obchody: Nákupná galéria Naša, Tesco Hypermarket, Lidl.

VÝHODY BYTU:
Novostavba.
Kvalitné stavebné materiály.
Nízke náklady na bývanie.
Výber štandardu.
TV a Internet.
Námestie s lavičkami, kaviarňou a službami.
Záhrady, ihriská a športoviská.

Vďaka výnimočnej polohe - na skok do centra aj do prírody, získate nový domov, ktorý pokryje požiadavky aj tých najnáročnejších.

KONTAKT: Ivana Tkáčová, 0911 861 507, predaj@istrofinal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Pivnica: 3 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu