Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2019
Energetikov, Prievidza
3-izbový byt, 79,5m2, kompletná rekonštrukcia, lóggia, sídlisko Sever, ul. Energetikov, Prievidza
82 000 €

3-izbový byt, 79,5m2, kompletná rekonštrukcia, lóggia, sídlisko Sever, ul. Energetikov, Prievidza

82 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 79 m2
  • Cena za m2: 1 037,97 €/m²
    ID inzerátu: 3459456
... Kúpiť, nasťahovať sa a už nič neriešiť, len si užívať spoločné chvíle v kruhu rodiny v novom vysnívanom bývaní.

To je ideál, ktorý hľadajú mnohí pri riešení svojho nového bývania.
Tento komfort vám vie zabezpečiť 3-izbový veľkometrážny byt, vo výmere 79,5m2. Medzi jeho prednosti je určite jeho dispozícia, kompletná rekonštrukcia a lokalita, v ktorej sa byt nachádza.

DISPOZÍCIA:/ pôdorys vo fotkách/
Dispozícia tohto bytu vám umožňuje tráviť spoločné chvíle s rodinnou vo veľkej priestrannej obývačke, ktorej prístup je jednak z kuchyne a aj z chodby. Kuchyňa je spojená s jedálenským kútom. Kúpeľňa je samostatná, oddelená od WC. Dve samostatné izby sa nachádzajú v zóne bytu, určenej na oddych. Z jednej z izieb je výstup na priestrannú, novo zrekonštruovanú presklenú loggiu. Pridanou hodnotou je úložný priestor, komora, ktorá je hneď pri vstupných dverách. Tento priestor ocenia hlavne tí, ktorí hľadajú priestor na vybudovanie vlastného samostatného šatníka. Dostatok úložného priestoru však nájdete aj vo vstavaných skriniach, s ktorými disponujú obidve oddychové izby.

TECHNICKÝ STAV:
Ďalším neodmysliteľným pozitívom bytu je jeho stav – byt bol kompletne zrekonštruovaný, od podláh, cez kompletnú elektroinštaláciu v celom byte, stierky, plastové okná, nová kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, nová samostatná murovaná kúpeľňa s rohovou priestrannou vaňou, drevene zárubne so zásuvnými dverami, ktoré šetria jednak priestor, ale sú aj pekným dizajnovým prvkom bytu.
Pri rekonštrukcii bytu sa bral ohľad na to, aby byt ladil a tvoril jeden kompletný celok, a to použitými materiálmi, ktoré sú farebne spolu príjemne prepojené.
O bezpečnosť bytu bolo tiež postarané, nové bezpečnostné dvere zabezpečia aby vaše nové bývanie bolo vždy v bezpečí.

BYTOVÝ DOM:
Tento 5-poschodový bytový dom tiež prešiel rekonštrukciou, nová strecha, nová zateplená fasáda bytového domu, plastové vchodové dvere. Byt je na prvom vyvýšenom poschodí, ktoré predurčuje komfort dostupnosti.
Parkovanie je dostupné pred bytovým domom. Za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko, ktoré je plné zelene, s príjemným posedením.

LOKALITA:
Máte rodinu a deti, alebo plánujete mať rodinu? Veľkým benefitom tohto bytu je lokalita, v ktorej sa byt nachádza. Škola, škôlka je od bytu vzdialená 5 minút pešo, takže nemusíte sa báť pustiť vaše dieťa do školy po čase aj samé. V tejto lokalite máte po ruke detského doktora, zubára, lekáreň, potraviny, kaviareň, reštauráciu. A hlavne je to sídlisko plné zelene s možnosťou vychádzok do okolitej prírody.

No ak ešte stále váhate, tak majiteľ sa rozhodol predať byt kompletne zariadený, tak ako to vidíte na fotkách / okrem práčky/. Možno dobrá správa pre tých ktorí hľadajú byt na kúpu a následne ho chcú prenajať.

Mesačné náklady 180,- Eur/ 4 osoby
Odovzdanie podľa dohody s majiteľmi.

Pre ešte bližšie informácie ma kontaktujte na tč 0917114229 Ing. Galambošová Ľudmila, prípadne ak vás byt očaril, dohodnite si obhliadku, aby ste sa presvedčili o jeho kvalitách.

Doplnkové charakteristiky

  • Lodžia: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Cesta Vl. Clementisa 232/17
971 01 Prievidza
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo