Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 02. 2019
Klokočina, Nitra
3 IZBOVÝ BYT NITRA - KLOKOČINA, 84 M2, BALKÓN
98 780 €

3 IZBOVÝ BYT NITRA - KLOKOČINA, 84 M2, BALKÓN

98 780 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 84 m2
 • Cena za m2: 1 175,95 €/m²
  ID inzerátu: 3476623
Zvažujete kúpu bytu v Nitre? Hľadáte byt, ktorý vám poskytne dostatok priestoru pre vašu rodinu? A ako bonus kľudnú lokalitu obklopenú zeleňou a pekným výhľadom?

Nezabudnite si dohodnúť obhliadku. Verím, že o tento byt bude vysoký záujem. Zavolajte mi na číslo 0915 555 403, alebo ak radšej píšete, tak mi pošlite e-mail na porubsky@vernus.sk, prípadne SMS na hore uvedené číslo.

Medzi hlavné výhody tohto bytu patrí kľudná atmosféra, tiché prostredie, ktoré je obklopené zeleňou a z 2. poschodia, kde sa byt nachádza, vidieť v diaľke Zobor. Tento výhľad je veľmi ukľudňujúci, a ak sa chcete vyhnúť asfaltu, betónu a pohľadu na zastavané paneláky, tak si skutočne prídete na svoje.

Priestor bytu je veľkým plusom, ktorý vám poskytne viacero možnosti a výhody. Napríklad priestranná chodba, v ktorej sa nebudete cítiť stiesnený pri vstupe do bytu. Kuchyňa s praktickou špajzou na odkladanie potravín. Priestranná obývačka s pekným výhľadom na detské ihrisko, kde sa môžu hrať vaše deti. Veľká detská izba, ktorá môže vytvoriť dostatok súrkomia. Útulná spálňa s východom na balkón.

Ako sa vám páči nábytok a doplnky, ktoré zútulňujú priestor bytu?

Práve jeho kompletné vybavenie je súčasťou predaja, a kúpou tohto bytu môžete okrem veľkého priestoru získať aj vkusné vybavenie.

Samotný byt je v čiastočnej rekonštrukcii, a nájdete v ňom pôvodnú elektroinštaláciu a renovovanú kúpeľňu. Všetky okná v byte sú plastové a plávajúce podlahy nájdete vo všetkých izbách.

Čo považujem za veľký benefit tohto bytu je, že tu bývala veľmi slušná rodina, ktorá sa o byt starala. Pri obhliadke si budete môcť všimnúť čistotu a skutočne dobrý pocit, ktorý sa v tomto byte šíri.

Príjemný vzhľad bytového domu, ktorý prešiel vkusnou a užitočnou rekonštrukciou je jeho ďalším plusom. Rekonštrukcia bytového domu zahŕňa zateplenie, strecha prešla kompletnou izoláciou a sú vymenené aj stúpačky.

Veľmi dôležitá je aj bohatá občianska vybavenosť v lokalite, kde sa byt nachádza. Od školy, škôlky, potravín až po pumpu máte skutočne všetko na dosah behom pár minút.
Celkové náklady na byt s nájmom a energiami sú do 180 €/mes.

V bytovom dome sa tiež nachádza komunita mladých a príjemných rodín s deťmi.
Cena tohto 3 izbového bytu s rozlohou 84 m2, nachádzajúceho sa na 2. poschodí, s balkónom, výhľadom na Zobor, s nábytkom a doplnkami je 98.780 €.

Máte k bytu nejaké otázky? Chcete si dohodnúť obhliadku?

Zavolajte mi na číslo 0915 555 403 alebo mi napíšte e-mail porubsky@vernus.sk pripadne mi pošlite SMS na hore uvedené číslo.

S pozdravom
Tomáš Porubský

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Balkón: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Michal nad Žitavou 205
941 62 Michal nad Žitavou
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo