Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2019
Podhájska
Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie, Podhájska, okr. Nové Zámky
196 000 €

Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie, Podhájska, okr. Nové Zámky

196 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 1300 m2
  • Cena za m2: 150,77 €/m²
    ID inzerátu: 3477179
Snívate o vlastníctve nehnuteľnosti vo vyhľadávanej turistickej oblasti? Chcete správne investovať svoje finančné prostriedky? Ak áno, máme pre Vás skvelú ponuku!
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s ubytovacím zariadením nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v obci Podhájska. Rozloha pozemkov prislúchajúcich k nehnuteľnosti je o výmere 1 300 m2. V prednej časti pozemku sa nachádza altánok, v zadnej časti priestranná terasa, ktoré je možné využiť na relax ubytovaných hostí. Výmera pozemku umožňuje parkovanie väčšieho počtu áut.
Komplex pozostáva z dvoch budov, pričom ich zastavaná plocha predstavuje spolu 303 m2. Prvá budova – rodinný dom - bol postavený v roku 2001. Ubytovacie zariadenie - druhá budova - bola vybudovaná v roku 2008. Konštrukcia obvodových múrov, rovnako ako aj vnútorných priečok, je z tehly a kvádrov. Strecha oboch objektov je sedlová a pokrytá betónovou škridlou. Eurookná sa nachádzajú na rodinnom dome, na ubytovni sú okná plastové.
Vykurovanie objektov zabezpečujú plynové gamatky a voľne stojace elektrické radiátory. Objekt je vystierkovaný, podlahy sú laminátové v kombinácii s kobercami, v kuchyni a v sociálnych zázemiach je uložená keramická dlažba.
Dispozičné riešenie rodinného domu je nasledovné: priestranná vstupná chodba, 5 nepriechodných izieb, 2 kuchyne a veľká spoločenská miestnosť, ktorá je využívaná aj ako jedáleň. Ubytovacie zariadenie pozostáva zo 6 trojlôžkových apartmánov a dvoch spoločných kuchýň.
V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii samostatné sociálne zázemie, toaleta a TV. Kapacita až 30 - 34 ubytovaných hostí.
Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí v tejto lokalite je penzión napojený na elektrickú energiu, plyn, obecnú vodu. Odpad je riešený samostatnými žumpami pre každý objekt.
Pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti je jej výborný stav, kompletné zariadenie, lokalita prekvitajúca turizmom vzhľadom na blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska a Wellness Centra Aquamarin. Výhodou je možnosť poskytovania ubytovania turistom počas celého roku.
Ak Vás táto ponuka zaujala alebo potrebujete zodpovedať doplňujúce otázky, kontaktujte ma na tel. č. 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu micikova.zuzana@micikovareality.sk.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty