Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavba Košúty
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 05. 2021
Košúty
Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavba Košúty
134 500 €

Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavba Košúty

134 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 123 m2
  • Cena za m2: 1 093,50 €/m²
    ID inzerátu: 3480289
Ponúkame Vám na predaj moderný 4 izbový poschodový rodinný dom v obci Košúty, okr. Galanta. Začiatok výstavby na novom sídlisku bude cca na jeseň. Lokalita je určená na výstavbu rodinných domov, bytoviek a polyfunkčných objektov. Priamo na sídlisku budete mať k dispozícií obchod, cukráreň a iné služby. Obec s dobrou občianskou vybavenosťou, bývam tu od narodenia - informácie dostanete z prvej ruky. V blízkosti množstvo pracovných príležitostí, rekreačné, športové, turistické možnosti.
Dom je veľmi priestranný, svetlý, útulný. Podlahová plocha 123m2, plocha pozemku 480m2. Je postavený z tehly, zateplený, s fasádnou úpravou, má elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej miestnosti, plastové okná. Vnútorné vybavenie má záujemca možnosť vybrať sám, podľa vlastných predstáv. Osadenie je v cene.
Dispozícia : prízemie - vstupná chodba, 1 izba s východom na terasu, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou a východom na terasu, oceľové schody. Poschodie - chodba, 2 samostatné izby, 1 s východom na terasu, kúpeľňa s toaletou.
Cena domu s pozemkom - 134 500 ‎€. Táto cena je konečná, zahŕňa aj poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, pripojenie inžinierskych sietí / voda, kanalizácia, elektrika/, terénne úpravy - oplotenie, spevnené plochy, murovaný plot z ulice, bez brány a bránky. Zabezpečím Vám aj plynulý a bezstarostný proces financovania.
Bližšie informácie Vám rada poskytnem na tel. č. 0905709390.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu