Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 01. 2023
Stará Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto
Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava
Cena dohodou

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 600 m2
  • ID inzerátu: 3481580
Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priestorov rôznych veľkostí a využití, ktorý ako veľkoobchodné centrum funguje už 18 rokov a popri výhodách hlavného mesta má aj vynikajúcu dostupnosť 1km z diaľnice, dobrá dostupnosť do centra Bratislavy a skvelá dostupnosť do obchodných centier - Shopping Palace cca 1 km, Polus City Center 3 km, Avion Shopping Park 3 km.
Objekt sa nachádza v zastavanom území obce Bratislava, k. ú. Nové Mesto. Prístup k nehnuteľnosti je po spevnenej komunikácii, v areáli je aj možnosť stravovania v blízkom bistre. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti. Všetky priestory sú majú ústredné kúrenie, sú vykurované kotlom, vo všetkých priestoroch je optický internet.
Úžitková plocha celého objektu je 2 350 m2, podlahová 1 250 m2, rozdelenú na skladové, ale aj obchodné priestory vhodné na prevádzku.
K dispozícii máme jednotlivé miestnosti, sklady na mieru, kontajnery, malé sklady na prízemí (16 m2) a väčšie miestnosti (600 m2). Súčasťou priestoru je 1x osobný výťah, 2x nákladný výťah (rozmery nákladného
výťahu: dĺžka 3,30 m x šírka 2 m, výška 2 m, nosnosť 2800 kg), 2x rampa. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete. 2 samostatné kancelárie, 7x sociálne zariadenie. Najmenšia plocha prenájmu 16 m2.
V priestore je samostatné WC - dámske (3 ks) a pánske (4 ks + pisoáre). Pred vchodom je nákladná rampa. Možnosť vykladania kamiónov a kontajnerov.
Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka
Areál je strážený SBS službou a kamerovým systémom, non-stop prístupný 24hod / 7dní v týždni/ 365 dní v roku. Parkovanie je priamo pri priestoroch a nie je v cene nájmu.

Kontakt: 0903/ 240 848, alzafari@agreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Iné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu