Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 04. 2019
Dobrá Voda
=RE/MAX= Na predaj priestranná chata pod lesom, 192 m2 zastavanej plochy,
91 000 €

=RE/MAX= Na predaj priestranná chata pod lesom, 192 m2 zastavanej plochy,

91 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Zast. plocha: 192 m2
  Plocha pozemku: 192 m2
 • Cena za m2: 325 €/m²
  ID inzerátu: 3489167
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zrekonštruovanú bývalú podnikovú chatu v malebnom prostredí Malých Karpát v obci Dobrá Voda.
Chata je kombináciou: murovaná časť, drevodom o výmere 192 m2 zastavanej plochy stojí ako posledná chata v chatovej osade "Pod Mariášom" ako prvá pod lesom, čo znamená, že z dvoch strán je obklopená prírodou.
Chata  dispozične pozostáva: Dvojramenným schodiskom sa dostaneme najskôr na menšiu terasu (11 m2), potom vyjdeme na veľkú terasu (38 m2), kde je hlavný vstup do chaty. Ním vojdeme do vstupnej haly s veľkou chodbou. Z nej vstupujeme do  zrekonštruovanej veľkej kúpeľne so sprchovým kútom a oddeleným WC. Ďalšími samostatnými dvermi vojdeme do štýlovej chatárskej kuchyne s kuchynským sporákom s rúrou na pečenie na pevné palivo, ako aj elektrickým sporákom. Ďalej sú tu 4 samostatné, rovnako veľké izby, 1 polovičná izba a 1 izba je predpripravená na saunu. Dominantou chaty je veľká spoločenská miestnosť o výmere 39 m2 s vyvýšeným stropom (4 m), s mohutným krbom v rohu s teplovzdušnými rozvodmi na vykurovanie do všetkých miestností v chate. Celková úžitková plocha vrátane terás a garáží teda teda činí cca 280 m2.
Počas ostatných rokov na chate prebiehali rozsiahle úpravy a rekonštrukcie: vonkajšie zateplenie celej chaty, ako aj obloženie kvalitným dreveným obkladom originál zo sibírskeho smreku (šírka 250 mm a hrúbka 25 mm).. Zadná časť chaty je taktiež zateplená nobasilom 80 mm. Jej vonkajšia úprava je stierka.
Nové elektrorozvody a elektroinštalácia, výmena časti okien, komplet rekonštrukcia kúpeľne, sprchovacieho kúta, WC, kuchyne, nový komín, nové odkvapové žľaby a zvody, nový elektrický bojler na ohrev teplej vody, príprava jednej miestnosti na saunu, vnútorné zateplenie a obloženie izieb kvalitným dreveným obkladom zo sibírskeho smreku, zateplenie a nové drevené stropy z tatranského profilu vo všetkých izbách, spoločenskej miestnosti, vstupnej hale a kuchyni, nové dlažby (spoločenská miestnosť, vstupná hala a kuchyňa), nový krb s prieduchmi do všetkých izieb robený renomovanou firmou z Moravy. Nové dvojité vstupné drevené dvere, ako aj dvere do spoločenskej miestnosti. Komplet rekonštrukcia dvojramenného schodiska a oboch terás, ako aj ich obklad kvalitným "lámaným ružovým mramorom" dovezeným z Maďarska, nový "rúžový" kamenný obklad základov chaty dovezený taktiež z Maďarska. Nový mohutný kamenný oporný múr za chatou o dĺžke cca 40 metrov a výške 1 – 2 metre, pevnými základmi 40 cm šírka, 1 m hĺbka, s masívnym  kamenným schodiskom "do lesa" za chatou.
Rekonštrukcia chaty uskutočnená na 85 - 90 %. Bývalá podniková chata kapacitne dokázala pojmúť až 22 návštevníkov.
Pod chatou sú dve garáže, každá až na dve autá.
Vlastný zdroj vody, elektrina 220/380 V, kanalizácia - 13000 litrov žumpa. Asfaltová cesta až ku chate. Pozemok pod chatou v osobnom vlastníctve. Zvyšok - veľká časť sa pripravuje do prenájmu.
Okrem vnútorného komfortu pre viac ľudí poskytuje aj okolie chaty dostatok miesta na parkovanie, vonkajšie aktivity (posedenie, grilovanie...), prípadne výlety do okolia.
K voľnočasovým aktivitám si možno prirátať aj blízkosť populárneho kúpaliska a Bufetu Podmariáš, vzdialených asi 100 metrov od chaty. Počas leta sa tu konajú tradičné country festivaly, či tancovačky.
Obec Dobrá Voda sa nachádza 28 km od Trnavy. Populárna je najmä bohatými možnosťami turistiky, Hrad Dobrá Voda, Kláštor Katarínka, krásnou malokarpatskou prírodou obľúbenou aj pre menej náročných turistov.
Pre najvýhodnejší úrok využite HYPOTÉKU PLUS.

https://rem.ax/2Oghrel

Úrok už od 0,79%.
Skúste našu úverovú kalkulačku, nezáväzne vyplňte formulár a naši hypotekárni špecialisti Vám pomôžu nájsť najlacnejšie financovanie.

Nehnuteľnosť na mape

Vozár Peter RE/MAX Developer
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Pekarská 30
917 01 Trnava
Vozár Peter
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo