3i byt VÝHODNE Info v popise, Banská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 17. 12. 2020
Banská Bystrica
3i byt VÝHODNE! Info v popise, Banská Bystrica
107 998 €

3i byt VÝHODNE! Info v popise, Banská Bystrica

107 998 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 70 m2
  • Cena za m2: 1 542,83 €/m²
    ID inzerátu: 3491202
Hľadáte pekný, slnečný a tichý byt?Podľa možnosti aj kvalitne a vkusne prerobený v dobrej lokalite? Alebo dávate prednosť pôvodnému stavu za výhodnú cenu s možnosťou vlastného prerobenia?My také byty ponúkame, stačí len zavolať alebo sa ohlásiť mailom: info@vipreality.eu Máme na to špeciálny intranetový systém, plne automatizovaný realitný RADAR .NIE VŠETKY BYTY sú zverejnené, niektoré sa predávajú aj mimo inzercie a my o nich vieme. Máme v ponuke 97,8 % ponúkaných bytov, preto neváhajte, zavolajte a máte jedinečnú možnosť získať Váš vytúžený byt bez stresu, za nižšiu cenu a hlavne rýchlejšie ako ostatní záujemcovia.Máme byty v lokalitách: Banská Bystrica - Centrum, Fortnička, Sídlisko, Uhlisko, Radvaň, Fončorda, Podháj, Podlavice, Sásová, Rudlová

A ako to vlastne funguje? (len pre tých , koho to naozaj zaujíma...)

Je to len 5 krokov k Vášmu novému bývaniu: 1. Najprv si dohodneme krátke stretnutie, kde bližšie zistíme Vaše požiadavky na byt a dojednáme si ďalší spoločný postup. Pozn.1: Mimochodom, vieme pomôcť pri vybavení úveru s úrokom už od 0.50% ...

2. Potom Vám náš REALITNÝ RADAR vyhľadá dostupné aktuálne ponuky z našej databázy, nezverejnenej ponuky spolupracujúcich členov Únie, ale aj z komplexnej ponuky na celom internete ( to znamená aj ponuky iných RK) Tie Vám odošleme mailom k posúdeniu (alebo prekonzultujeme osobne) a Vy určíte, ktoré chcete vidieť na obhliadke (cca. 2-4 byty)

3. Zorganizujeme obhliadky (prípadná kooperácia s maklérmi iných RK), potom ich spolu zanalyzujeme, Vy si vyberiete najvhodnejšiu predbežnú ponuku a prekonzultujeme financie. ( alebo si nevyberiete a hľadáme ďalej....) Pozn.2: Ak máte vybratý byt, môžeme prípadne podľa požiadavky daný byt nechať prehliadnuť odborníkovi, aby určil jeho stav a predbežné náklady na rekonštrukciu.

4. Následne dochádza k dôležitému kroku : vypracujeme cenovú analýzu (CA) a dojednáme s predávajúcim tú najvýhodnejšiu cenu pre Vás ( v prípade spolupráce s inou RK, dojednáme aj optimálnu výšku provízie). CA vypracujeme na základe našich skúseností a cien za podobné byty predané v určenom regióne.

5. Po dojednaní ceny sa podpisujú rezervačné zmluvy a nasleduje obvyklý predajný a postpredajný proces....... ktorého výsledkom je odovzdanie kľúčov od Vášho nového bytu a stačí sa len nasťahovať .

Ctíme a dodržiavame kódex realitného poradcu, kde serióznosť ponúkame , a zároveň aj serióznosť vyžadujeme .

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 3
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty