Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 05. 2019
Ligurčekova, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Predám 1izbovy byt v lokalite Bratislava (ID: 101693)
93 000 €

Predám 1izbovy byt v lokalite Bratislava (ID: 101693)

93 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 33 m2
  • Cena za m2: 2 818,18 €/m²
    ID inzerátu: 3495613
Predám slnečný 1izbový byt v Podunajských Biskupiciach.
Byt sa nachádza na prízemí dvojpodlažného bytového domu. Jedná sa o úplnú novostavbu (kolaudácia holobytu v novembri 2018). Byt má rozlohu 33,30 m2. Navyše k nemu prislúcha 23 m2 veľká záhrada orientovaná na juh, dostupná cez veľké terasové dvere z obývacej miestnosti a 12 m2 vyhradené parkovacie miesto hneď pred vchodovými dverami do bytu.
Do bytu sa vstupuje priamo z ulice, čo poskytuje pocit bývania ako v rodinnom dome a netreba riešiť žiadne spoločné priestory. Celá ulica je novovybudovaná a nachádza sa v pokojnom prostredí, obklopená výstavbou rodinných domov. Jedná sa o slepú ulicu, na ktorej začiatku sa nachádza novovybudovaná zastávka MHD.
Byt sa dispozične skladá zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, z obývacej izby s kuchynskou časťou a východom do záhrady a z kúpeľne. K vybaveniu bytu patria bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, podlahové kúrenie so samostatným plynovým kotlom Viessmann so zásobníkom, predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na optický internet od Orange. Kúpeľňa je vybavená Geberitom a rebríkovým radiátorom.
Byt sa ponúka ako holobyt, čo Vám poskytuje možnosť, dokončiť si ho presne podľa Vaších predstáv. Prípadne vieme byt dokončiť do štádia štandart aj s kuchynskou linkou za príplatok 6.000 €.
(Vid priložené foto)
Celkovo sa jedná o veľmi kvalitne postavený projekt, kde boli použité moderné technológie a materiály. Objekt je tehlový, zateplený a nízkoenergeticky, preto sa predpokladajú veľmi nízke mesačné náklady.
Ak hľadáte moderné bývanie v tichom prostredí a v blízkosti prírody v hlavnom meste bude táto novovzniknutá ulica pre Vás vynikajúcou príležitosťou. Bývanie v tejto časti Podunajských Biskupíc sa vyznačuje bezpečnosťou a pokojom, ponúka veľké športové vyžitie a má perfektnú občiansku vybavenosť.

Podrobné informácie

Typ bytu: 1 izbový
Vlastníctvo: Osobné
Úžitková plocha: 33 m²
Rok výstavby: 2018
Vybavenie: Internetové pripojenie, Klimatizácia, Bezpečnostné dvere
Okná: Plastové
Kúrenie: Podlahové
Konštrukcia: Tehlová
Prevládajúci typ podláh: Betón
Sociálne zázemie: Vaňa
Iné miestnosti: Terasa
Parkovanie: Na pozemku
Zateplenie: Áno
Poschodie: 1
Celkový počet poschodí: 2
Výhody: Nemocnica, Tiché prostredie, Škola, škôlka, MHD, Obchody

Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcii nehnuteľnosti po zadaní ID 101693

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dolné Rudiny 1
010 91 Žilina
jaRealitka
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo