Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 11. 2019
Harmónia, Modra
PREDAJ Slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii –!!!
162 540 €

PREDAJ Slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii –!!!

162 540 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1548 m2
 • Cena za m2: 105 €/m²
  ID inzerátu: 3496563
Ponúkame na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v Modre - Harmónii, miestna časť Uherské. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite Harmónie, len 200 m vzdialený od hlavnej komunikácie Modra - Zochova chata. Celková rozloha pozemku je 1 548 m2 a skladá sa z dvoch pozemkov o výmere 774 m2. K pozemku je spracovaný geometrický plán. Pozemok je na predaj vcelku a to z dôvodu minimálnej požadovanej výmery pozemkov v územnom pláne mesta Modra v danej lokalite a to je 1 200 m2. Geometrický plán rešpektuje čo najlepšie využitie pozemku, ponúka samostatný prístup z dvoch strán pozemku a ideálnu veľkosť pozemku na stavbu rodinného domu, respektíve dvoch rodinných domov, rekreačného objektu, alebo chaty. K pozemku je vydaná územno plánovacia informácia. Pozemok nie je potrebné vynímať z pôdneho fondu, na liste vlastníctva je vedený ako Zastavané plochy a nádvoria.

1. využitie pozemku - cestovný ruch, výletné miesto, pobytová rekreácia rodín, obslúžna vybavenosť, bývanie a technická infraštruktúra.
2. Max. index zastavania je 10 %
3. Maximálny počet podlaží je 3 vrátane podkrovia, možnosť prestavby, prístavby, dostavby a novej výstavby.
Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne mesta Modra.

Pozemok je prístupný po asfaltovej komunikácii z jednej strany a po nespevnenej komunikácii z druhej strany. Vybavenosť inžinierskymi sieťami je nasledovná: elektrika na hranici pozemku, kanalizácia v komunikácii pred pozemkom, voda na pozemku, verejné osvetlenie, možnosť optickej prípojky, plyn v dosahu. Pozemok je vyčistený a pripravený k predaju.. Pri pozemku tečie potok. Možnosť získať aj kvalitnú vodu zo studne.
Cena pozemku je 105,- €/m2.
Pozemok sa nachádza v lukratívnej časti Harmónie, ponúka dostatok priestoru na kontakt s prírodou a pokojné bývanie. Ideálne pre milovníkov súkromia. Pozemok je veľmi dobre dostupný v lete aj v zime. Modra je vzdialená 1,5 km a poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť, kultúrne, spoločenské a športové vyžitie. Odporúčame !!! Pozemok odporúčame aj ako skvelú investíciu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím výhradného predajcu:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069
RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490
E-mail: realimpex@realimpex.sk
www.realimpex.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Orientácia: Juhozápadná, Juhovýchodná
 • Šírka pozemku: 40 m
 • Dĺžka pozemku: 30 m
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet, Satelit, Optická sieť

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu