Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 02. 2019
Most pri Bratislave
Nádherná 8-roč. novostavba rod. domu s bazénom
288 000 €

Nádherná 8-roč. novostavba rod. domu s bazénom

288 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Zast. plocha: 215 m2
  Plocha pozemku: 627 m2
 • Cena za m2: 1 339,53 €/m²
  ID inzerátu: 3497242
Ponúkame na predaj nádhernú 8-ročnú novostavbu rodinného domu s bazénom, krásne udržiavanou záhradou a garážou len 5 km od Bratislavy na začiatku Mosta pri Bratislave v novo vybudovanej zóne rodinných domov.

Samostatne stojaci rodinný dom má jedno nadzemné podlažie a podkrovie s valbovou strechou a betónovou strešnou krytinou.

Riešenie a vybavenie domu, v ktorom sa snúbi luxus s útulnosťou, je praktické a účelové. Čisté línie a použité materiály, výber farieb a orientácie, sú zárukou príjemného a zdravého bývania.

Rodinný dom bol dokončený v roku 2010 a spĺňa všetky predpoklady moderného bývania neďaleko hlavného mesta, v čistom a pokojnom prostredí, s pocitom bývania na vidieku.

DISPOZÍCIA:

Na prízemí domu sa nachádza závetrie, chodba, schodisko, garáž, dve izby, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, WC, komora a terasa. V podkroví sa nachádza izba a sklad. Hlavné miestnosti sú orientované na JV – JZ.

VYBAVENIE:

V kuchyni je osadená kuchynská linka na báze dreva, inštalovaná je elektrická varná doska, elektrická teplovdzušná rúra, mikrovlná rúra, odsávač pár a kuchynský drez. V kúpeľni na prízemí domu je osadená plastová vaňa, dve keramické umývadlá, sprchovací kút a WC. V obývacej izbe sa nachádza kozub s uzatvoreným ohniskom. V dome je inštalovaný kamerový a zabezpečovací systém. Dom sa predáva čiastočne zariadený nábytkom na mieru a vstavanými spotrebičmi.

TECHNICKÝ POPIS DOMU:

Dom sa nachádza v rovinatom teréne s prístupom z miestnej komunikácie. Priestranná záhrada je zatrávnená, s vysadenými okrasnými rastlinami a stromami a slúži na rodinný relax. Dom je napojený na miestny vodovodný rad, elektrické NN rozvody a kanalizáciu, ktorá ústi do vlastnej čističky odpadových vôd. Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným sklom. Dom je vykurovaný pomocou plechových panelových radiátorov, zdroj vykurovania je elektrický kotol. Ohrev TÚV je pomocou samostatného zásobníka. Kotol a zásobník TÚV sú osadené vo WC na prízemí domu. Na pozemku sa nachádza bazén s rozmermi 7,50 x 3,50 x 1,60 m. Na pozemku je vŕtaná stupňa hĺbky 14 m o priemere 200 mm.

CENA: 288.000,- Eur

KONTAKT: 0903 588 252

RK kontaktovať len s konkrétnym záujemcom.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo