Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Orechová, Dunajská Lužná
GREEN VILLAGE - 3 izbové byty so záhradkou
109 900 €

GREEN VILLAGE - 3 izbové byty so záhradkou

109 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 1 427,27 €/m²
  ID inzerátu: 3513094
Hľadáte bývanie pri Bratislave? Rezidenčný projekt GREEN VILLAGE vzdialený iba 8km od hlavného mesta, prináša do lokality Dunajská Lužná skvelú možnosť moderného a perspektívneho bývania.

Okolie Vám ponúkne pohodlie kompletnej vybavenosti ako základná škola, obchody, potraviny, zdravotné stredisko, fitness, pošta, banka a štrkové jazerá Košariská. V najbližších rokoch je naplánovaná realizácia rýchlostnej cesty R7 s napojením na obchvat Bratislavy a s dostupnosťou ako medzimestskou hromadnou dopravou taktiež i vlakovou dopravou.

SPOZNAJTE BENEFITY GREEN VILLAGE

Projekt s charakterom modernej rezidenčnej štvrte s nízkopodlažnou zástavbou na veľkorysom pozemku rešpektuje požiadavky moderných ľudí a mladých rodín. Okolie jednotlivých domov tvorí park s detskými ihriskami, športoviskami a priestormi pre trávenie voľného času. Veľkým benefitom je škôlka a vybavenosť priamo v srdci projektu. Tehlové stavby v nízkoenergetickom štandarde sú vybavené výťahom. Každý z bytov má vlastné podlahové vykurovanie so samostatnou reguláciou každej miestnosti.

AKÝ BYT MÁME PRE VÁS PRIPRAVENÝ ?

Atraktívny 3 izbový byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží s oplotenou záhradkou vo vnútro bloku projektu. Francúzskymi oknami presvetlený a moderne dispozične riešený byt s podlahovou plochou 74,31 m² pozostáva zo vstupnej chodby, vzdušnej obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálne so šatníkom, detskej izby, priestrannej kúpeľne a samostatnej toalety. Rannú kávu či večerné posedenie si vychutnáte na záhradke s výmerou od 51 m² prístupnej z dennej obývacej miestnosti. K bytu prislúcha taktiež murovaná pivničná kobka s veľkosťou 3,8 m².

FINANCOVANIE BEZ STAROSTÍ

Bezproblémové financovanie pre Vás zabezpečí náš hypotekárny špecialista v partnerských bankách.

Príjemné prostredie, kompletná vybavenosť, moderná architektúra a výborné dispozičné riešenia, navyše za bezkonkurenčnú cenu... vyberte si nové bývanie v GREEN VILLAGE.

ZAUJALI SME VÁS? RADI SI DOHODNEME OBHLIADKU.

PhDr. Jakub Feranec
0904 618 332
feranec@neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Predzáhradka: 50 m²

Nehnuteľnosť na mape

Peter Benčurík NEOREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 28
917 01 Trnava
Peter Benčurík
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo