Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 09. 2019
Pri parku, Slovenský Grob
REZERVOVANÉ Malý raj ulica PRI PARKU v predaji- 5 IZBOVÝ tehlový 2-PODLAŽNÝ RD SO ŠAT
165 000 €

REZERVOVANÉ Malý raj ulica PRI PARKU v predaji- 5 IZBOVÝ tehlový 2-PODLAŽNÝ RD SO ŠAT

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 123 m2
  Plocha pozemku: 321 m2
 • Cena za m2: 1 341,46 €/m²
  ID inzerátu: 3513903
5-izbový dvojpodlažný RD s 2 kúpeľňami a šatníkom v holodome, Slovenský Grob – Malý Raj, iba 5 km od BA Vajnory a 3 km od Pezinka, s výhľadom na Malé Karpaty.
Celková podlahová plocha domu s dvomi bytovými jednotkami je 246,40 m2, pozemok má výmeru 713 m2, obytná plocha jednej bytovej jednotky je 123,20 m2, je súčasťou dvojdomu. Bytové jednotky sú totožné a zrkadlovo otočené, spoločná stena medzi nimi je zdvojená a zvukovo odizolovaná. Ku každému bytu bude prislúchať pozemok (cca 357 m2). Záhrada k domu končí oplotením.
5 izbový poschodový RD, kategorizovaný na liste vlastníctva ako byt (oveľa výhodnejšie financovanie hypotekárnym úverom), pozostáva:

Prízemie má 62,10 m2, z toho zádverie 5,7 m2, hala 9,3 m2, , izba 9,9 m2, kúpeľňa s WC 2,4 m2, kuchyňa s obývačkou 34,80 m2, odkiaľ je východ do záhradnej časti cez posuvné dvere.
Poschodie má 61 m2, z toho chodba 11,2 m2, spálňa 10,80 m2 so vstupom na loggiu, šatník priamo zo spálne 4,80 m2, detská izba 12,70 m2, detská izba 12,60 m2, technická miestnosť 2,0 m2, kúpeľňa s WC 6,90 m2 .
Záhrada smerom na východ, tzn. že kuchyňa s obývačkou a dve detské izby sú otočené na východ. Na konci záhrady viete mať bránku na východ z opačnej strany pozemku.

Použité materiály:
- tehla 30 cm
- zateplenie 15 cm polystyrén
- okná plastové a vchodové dvere, 3 sklo
- plechová strešná krytina KJG
- strešná izolácia – minerálna vlna 40 cm
- kompletné rozvody elektriny vrátane zásuviek a vypínačov
- kúrenie podlahové (kvalitné napojené na plynový kotol) na prízemí, na poschodí radiátory, ovládané samostatnými termostatmi
- steny: vápenno-cementová omietka

Súčasťou predajnej ceny je aj:
- dokončená fasáda vrátane obkladového kameňa
- pred domom 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby + vstup do domu
- bočné ploty a zadný plot – zelené stĺpiky a pletivo
- dom pripravený na vymaľovanie s osadenými zásuvkami s vypínačmi Legrand
- plynový kotol Protherm so samostatným zásobníkom teplej vody Elíz
- vnútorné schodiskové zábradlie + zábradlie na balkóne
- vedľa domu je vyvedená voda na závlahu, šírka pozemku vedľa domu je 2 m
- drenáž okolo domu

Byt v rodinnom dome je napojený na všetky IS (aj plyn) + na optiku.

2 Byty sú súčasťou jedného dvojpodlažného domu, každý byt má samostatný vstup z ulice, prízemie a poschodie. Spoločná stena je zdvojená (2 x 25 cm tehla + 5 cm akustická izolácia), čo zabezpečuje nerušené bývanie a úplne inú kvalitu ako pri bytoch v novostavbách v bytových domoch. Dom sa predáva v stave holodomu.

poskytujem v inzercii fotky ako by mohol vyzerať dom v štandarde - farebné prevedenie hnedá, možný výber aj iných farieb.

Na osobnej obhliadke budete užasnutí, v dome sa snúbi úžitkovosť s dokonalým prevedením a zmyslom pre detail. Neváhajte, je to reálne, aby ste v takomto nádhernom dome bývali. Výhody lokality: slnečný a pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, rybolov, turistika, cykloturistika.

Tento RD určite vidieť na vlastné oči ! Tichá lokalita a zeleň, RD bude skolaudovaný v novembri 2019, bez tiarch a kúpou voľný.

TÚTO JEDINEČNÚ NEHNUTEĽNOSŤ ODPORÚČAM VIDIEŤ.

CENA: 165.000 EUR za holodom

Pre viac informácií kontaktujte makléra:

Realitný maklér: Ing. Adriana Darášová 0903 761 645

Zabezpečíme Vám kompletný servis pri kúpe. Som zároveň hypotekárnym špecialistom s 20 ročnými skúsenosťami a zabezpečím Vám najvýhodnejšie financovanie kúpy nehnuteľnosti. Aj rôzne komplikované situácie financovania, môžete sa spoľahnúť, v lokalite som riešila financovania viacerým klientom, na ktorých Vám viem dať odporúčanie. Financovanie je to najdôležitejšie, s čím si musíte byť istí, aby ste vedeli v kľude zložiť depozit a nebáť sa prípadnej straty. Neodporúčam ísť do kúpy s neistotou výsledku, ten kto bude vo Vašom prípade dobre spávať – budete predsa Vy. Ja som tu na riešenie toho, na čo všetko treba myslieť a ako to časovo rozvrhnúť. Obráťte sa na mňa aj v prípade, že si nevyberiete mnou ponúkanú nehnuteľnosť, budem rada nápomocná riešeniu Vašich potrieb pri akejkoľvek kúpe aj inej nehnuteľnosti, aj mimo tejto lokality. Moje dlhoročné skúsenosti Vám rada odovzdám, aby ste mohli bývať.

V lokalite som predala viacero domov tejto istej kategórie, mám skúsenosti s kvalitou prevedenia štandardu týmto developerom – môžem odporučiť, serióznosť a samozrejme spokojných klientov, ktorý využili moje služby.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Lodžia: 2 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 4 x

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Jelšová 3
831 01 Bratislava III - Nové Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo