Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 11. 2019
Adámiho, Bratislava IV - Karlova Ves
Predaj 4 izbový byt, Adámiho ulica, Bratislava IV., Karlova Ves
177 900 €

Predaj 4 izbový byt, Adámiho ulica, Bratislava IV., Karlova Ves

177 900 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 88 m2
  • Cena za m2: 2 021,59 €/m²
    ID inzerátu: 3522231
POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj 4 izbový priestranný, zariadený byt po čiastočnej rekonštrukcii v lokalite Bratislava IV. Karlova Ves na ulici Adámiho. Byt sa nachádza na 4/8 p., zatepleného bytového domu s výťahom. Celková výmera je 88 m2, z toho je lodžia 10 m2, súčasťou je aj komora pri kuchyni. Orientácia bytu je na sever a juh.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii, sú v ňom plastové okná a drevené okná so žalúziami, plávajúca podlaha a lino podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, toaleta, bezpečnostné vchodové dvere.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky - Líščie Údolie. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty