Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Sekule, Sekule
VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY - Predaj rodinného domu, Sekule, výmera pozemku 959 m2
165 000 €

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY - Predaj rodinného domu, Sekule, výmera pozemku 959 m2

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 959 m2
 • Cena za m2: 1 500 €/m²
  ID inzerátu: 3525485
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci štvorizbový rodinný dom, v obci Sekule, s výmerou pozemku 959 m2, úžitkovou plochou domu 110 m2, terasou 35 m2, pivnica mimo domu 16 m2, prístrešok pre parkovanie dvoch áut. Miestnosti ktoré sú dostupné z terasy: letná kuchyňa, spoločenská miestnosť, kotolňa a pivnica.
Rodinný dom ako aj príslušenstvo patriace k domu (terasa, prístrešok pre autá, spoločenská miestnosť, letná kuchyňa) prešli kompletnou rekonštrukciou.
Dom je zateplený, má plastové okná, vchodové dvere do domu sú drevený masív, interiérové dvere na dome spolu s obložkami taktiež drevo. Kúrenie v dome, ako aj v spoločenskej miestnosti a letnej kuchynke je zabezpečené radiátormi, kotolňa s kotlom na tuhé palivo ja so vstupom z terasy. Rodinný dom pozostáva zo štyroch samostatných izieb, predsiene, chodby, kuchyne s jedálňou a s komorou a veľkej kúpeľne. Kúpeľňa je s vaňou, dvomi umývadlami, sprchovým kútom, oknom na odvetranie, 100 litrovým zásobníkom teplej vody, s toaletou a oknom na odvetranie. Kuchynská linka na mieru v tvare L so zabudovanými spotrebičmi, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, digestorom, mikrovlnkou a americkou chladničkou. Pri kuchyni je komora – špajza. Kuchyňa je otvorená, veľká spoločná s jedálňou, priechodná so vstupom do obývacej izby. Na celom dome sú znížené stropy sadrokartónom, nad ktorým je hrubá vrstva zateplenia a povala. Povala je využiteľná ako odkladací priestor s prístupom z chodby „padacím“ systémom dverí so skladacím rebríkom.
Zastrešená terasa je využiteľná po celý rok spolu s priľahlými miestnosťami (letná kuchynka s kuchynskou linkou, spoločenská miestnosť s pecou), vhodné miesto pre rodinné stretnutia, príjemné posedenie so všetkým potrebným príslušenstvom hneď po ruke.
Dvor prislúchajúci k domu je rozdelený na relaxačnú časť, so záhradkou jazierkom, s osvetlením a so závlahou a úžitkovú časť s dielňou, technickou miestnosťou, prístreškom pre drevo.
Dom je napojený na kanalizáciu, el. 220 / 380, studňa. Plyn a mestská voda v dohľadnej dobe, v riešení.
Rodinná usadlosť sa nachádza v kľudnej a príjemnej obci Sekule, na ulici je len päť domov, neďaleko jazerá, 8 km od Rakúska, 15 km ČR, 5 minút vzdialené pripojenie na diaľnicu D2, do centra Bratislavy cca 40 minút.
Nehnuteľnosť sa predáva takmer komplet zariadená spolu s vybavením.

Cena: 165.000,-Eur.

KONTAKT:
Kamil Hýravý
0948 045 130
kamil.hyravy@rknovydomov.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: 35 m²
 • Pivnica: 16 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 2 x
 • Terén pozemku: Rovinatý

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kamil Hýravý
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty