Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 03. 2019
Bratislava IV - Dúbravka
Pozemok 1 800m2 - Horné Krčace BA IV. Dúbravka
270 000 €

Pozemok 1 800m2 - Horné Krčace BA IV. Dúbravka

270 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1800 m2
  • Cena za m2: 150 €/m²
    ID inzerátu: 3526777
Ponúkam na predaj slnečný a upravovaný stavebný pozemok (som vlastníkom – /bez RK) v lokalite Horné Krčace katastrálne územie Dúbravka v Bratislave.
Územným plánom je pozemok určený na individuálnu zástavbu rodinnými domami - o výmere 1 800 m2 (šírka pozemku priemerne 14,70m, dĺžka 121m). Pôvodne to boli dve susediace úzke parcely. V okolí nie je k dispozícií pozemok s takouto šírkou od súkromného vlastníka.
Pozemok má do budúcnosti veľkú perspektívu, nakoľko je to posledná lokalita určená ÚP na zastavanie v oblasti Karlova Ves – Dúbravka v bezprostrednej blízkosti chráneného územia. Pozemok je bez ťarchy a k dispozícií na okamžité odkúpenie. Prístup k pozemku je zabezpečený nespevnenou cestou v hornej časti pozemku – prístup je priamo z tejto cesty (za cestou je už chránená krajinná oblasť). Pozemok je komplet oplotený, s oceľovou bránou a bránkou na vstupe na pozemok. Siete sú dotiahnuté v nižšie položenom susednom pozemku a po dohode s vlastníkom je možné ich dotiahnuť na pozemok. Pozemok je vhodný pre súkromnú osobou ako aj developera, ktorý môže v okolí odkúpiť aj susedné pozemky a oblasť tak v štúdií rozparcelovať na zástavbu nadštandardnými rodinnými domami. Orientácia pozemku – V_J_JZ.; mierne svahovitý.
Cena pozemku zohľadňuje nezameniteľnú lokalitu, ktorá v budúcom období môže len získať na svojej hodnote niekoľkonásobne. Investične je to jedinečná príležitosť, cena je nižšia v porovnaní s pozemkami mimo Hl. Mesta Bratislavy v lokalite napr. záhorská Bystrica, Stupava a pod .

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo