Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Drozdia, Chorvátsky Grob
AZ PROPERTY* ponúka nový 3 izb. byt v rodinnom dvojdome s parkovaním na Čiernej Vode
152 000 €

AZ PROPERTY* ponúka nový 3 izb. byt v rodinnom dvojdome s parkovaním na Čiernej Vode

152 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 103 m2
  Plocha pozemku: 418 m2
 • Cena za m2: 1 475,73 €/m²
  ID inzerátu: 3529511
AZ PROPERTY* ponúka nový 3 izb. byt v rodinnom dvojdome s parkovaním na Čiernej Vode

Základné informácie:
úžitková výmera dvojpodlažného 3 izobvého bytu v rodinnom dvojdome je 103,39 m2 + terasa o výmere 12 m2. K bytu prislúcha záhrada o výmere 418 m2.

Cena: 3 izbový byt v rodinnom dvojdome ponúkame v prevedení štandard v cene 160 000 €. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia, každé v cene 3 000 Eur, túto sumu je nutné pripočítať k cene domu. Cena spolu: 166 000,- Eur

O projekte byty v rodinných dvojdomoch Chorvátsky Grob - Čierna Voda:
Poloha a orientácia rodinných domov rešpektuje okolitú zástavbu a orientáciu na svetové strany a rešpektuje územný plán zóny. Oblasť je charakteristická zástavbou individuálnych, prípadne radových rodinných domov s podlažnosťou 1-2 nadzemné podlažia s plochou, prípadne šikmou strechou. Rodinné dvojdomy majú jednu spoločnú deliacu stenu a aj okná sú navrhnuté tak, aby bolo zachované súkromie pre obyvateľov jednotlivých domov. V ponuke máme dva rodinné dvojdomy na Drozdej ulici.
Dispozičné riešenia rodinných domov sú moderné a spĺňajú všetky atribúty dnešných požiadaviek na bývanie. V každom rodinnom dvojdome si môžte vybrať z cenovo dostupného bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi a to z 4 izbových alebo 3 izbového rodiného domu so záhradkou. Na výber sú tri dvojpodlažné domy a jeden bungalov. Rodinnné domy poskytujú prvotriedny a komfortný základ pre mladé rodiny alebo páry. Architektonické riešenie všetkých domov je zamerané na moderné trendy bývania s prihliadnutím na získané skúsenosti z predchádzajúcej výstavby.Ku všetkým bytom sú riešené parkovacie státia na vlastnom pozemku.

Lokalita:
Rodinné dvojdomy sa nachádzajú obci Chorvátsky Grob v časti Čierna Voda v jedinečnej lokalite nachádzajúcej sa na rovine v blízkosti Malých Karpát. Obec Chorvátsky Grob sa nachádza medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Slovenský Grob, a mestom Bratislava mestská časť Vajnory. Výhodná je poloha obce v blízkosti Bratislavy, do ktorej dostupnosť ešte výrazne zlepší realizácia projektu diaľnice D4.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: 12 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: 2 x

Nehnuteľnosť na mape

Martina Zvolenská AZ PROPERTY s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Panenská 22
811 04 Bratislava
Martina Zvolenská
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo