Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 09. 2019
Hlavná, Viničné
PREDAJ 3 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU ZA SKVELÚ CENU NEĎALEKO PEZINKA
115 000 €

PREDAJ 3 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU ZA SKVELÚ CENU NEĎALEKO PEZINKA

115 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 475 m2
 • Cena za m2: 958,33 €/m²
  ID inzerátu: 3530272
Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3 izbový rodinný dom s možnosťou dostavania štvrtej izby v centre obce Viničné len 5 km od okresného mesta Pezinok.

Využite výhody bývania v rodinnom dome za cenu bytu.

Tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2007,pozemok má rozlohu cca 475 m2 a úžitková plocha domu je 120 m2. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, obývačky prepojenej s kuchyňou, kúpeľne, technickej miestnosti kde sa nachádza plynový kotol, na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby a kúpeľňa.

Dom sa nachádza v spoločnom dvore kde sa nachádzajú ešte 2 domy. K domu prislúcha hospodárska budova (letná kuchyňa). Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Na ponúkaný rodinný dom je vyhotovený znalecký posudok vo výške 143.000 EUR.

Mesačné náklady pre 2 osoby predstavujú cca 100 EUR. Parkovanie je bezproblémové priamo pred domom. Dom je ihneď pripravený na nasťahovanie.

Rodinný dom sa dá využiť aj ako investícia.

Obec Viničné je vzhľadom na optimálnu polohu, občiansku vybavenosť a blízku dopravnú dostupnosť k mestám Pezinok, Senec a Bratislava výhodným miestom na bývanie. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, obchody, pošta, lekáreň, obecný úrad. V okolí sa taktiež nachádza množstvo športových aktivít, ako je rybolov, lukostreľba, futbal, tenis a množstvo ďalších.

Fotografie poskytneme po telefonickom dohovore.

CENA
Celková cena vrátane realitného a právneho servisu je 115 000 Eur. Zadarmo poskytneme aj hypotekárne služby pre bezproblémové vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho financovania.

Nehnuteľnosť na mape

Nikola Macášková Prom Real s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Cajlanská 14
902 01 Pezinok
Nikola Macášková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty