Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 07. 2019
Lehnice - Sása, Lehnice
Predaj 4 izbový rodinný dvojdom v Lehnice-Sása
Cena dohodou

Predaj 4 izbový rodinný dvojdom v Lehnice-Sása

Cena dohodou

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Úžit. plocha: 102 m2
    Zast. plocha: 128 m2
  • ID inzerátu: 3534106
Ponúkame Vám na predaj samostatne tojace 4 izbové rodinné dvojdomy v obci Lehnice - Sása. Pokoj vyhladávania vidiecko bývanie len 25 km od Bratislavy Vás privedie do príjemnej obce Lehnice - Sása, kde sa sretáva prírodné prostredie s čistotou modernej zástavby rezidenčných štvrtí. Vojdite a pohodlne vnímajte nadmieru a vkusne prejavujúci sa priestor prízemného bývania, citlivo začlenej jedálne a nerušené pôsobiacej kuchyne. Ďalej vchádzame k dvom samosttným izbám. Leto na vlastnej záhrade. Kompletná miestna - občianska vybavenosť. Práve ste našli bývanie pre Vás a svoje podklady. Veľkosť pozemkov je od 370 m2 - 460 m2. Domy sú postavené z pálenej tehly + izolácia 16 cm. Okná a dvere sú plastové, 5 komorové s trojvrstvovým zasklenením. Energetický certifikát je A.
Dispozičné riešenie domy : vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, 3 veľké izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, samostatné WC a technickou miestnosť. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené ( betónové ) s terénnou úpravou, vstupnou bránlou a bránou, v štandartnom prevedení s modernou krásnou kuchynskou linkou a s parkovacím miestom pre 3 autá priamo na pozemkoch ( podľa zámková dlažba ). Domy sú napojené na všetky IS ako aj predpríprava na WIFI a bezkáblové TV vo všetkých izbách a predpríprava na alarm a samozrejmosťou je blezkovod. Kúrenie bude podlahové s tepelným čerpadlom, ktorý Vám ušetrí náklady o 1/3 a teplá voda je zabezpečená cez tepelné čerpadlo tiež bojler. Predpríprava klimatizácie je v cene domu. Domy sú hotové a skolaudované.
Dom sa nachádza v úžasnom prostredí v srdci prírody slepej uličky, kde sa nachádzajú príjemné novostavby rodinných domov. Nedaleko rôzne reštaurácie, obchodné stredisko, školy, škôlky zdravotné stredisko aj nemocnica. Nová lokalita je príjemná a kľudná. Obec Lehnice sa nachádza 8 km od Šanorín a od Bratislavy 25 km. Nedaleko RD sú autobusové zastávky ako aj vlaková stanica.

Dispozičné riešenie domu:

Predsieň: 11 m2
Detská izba: 10,84 m2
Spálňa: 12,65 m2
Detská izba: 14,15 m2
Kúpeľňa s vaňou: 7,73 m2
Wc: 1,83m2
Kuchyňa s obývačkou : 41 m2
Tech.miestnosť: 1,02 m2
Terasa: 18 m2

Dom je postavených z kvalitných materiálov ( brúsenej tehly - 30 cm,zateplenie,plastové okná z vonku antracit,z vnútra biele,strešná krytina TERRAN, sádrokartónové stropy,dlažby,parkety),s kuchynskou likouu

Kúrenie:podlahové s tepelným čerpadlom,klimatizácia.
Dom je skolaudovaný,hotový na kľúč
Cena domu: od 125000 do 132000 eur plus provízia RK / ceny líšia podľa miery pozemkov

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať : Pondelok - Piatok: 8,30 - 19,00
Sobota: 8,30 - 12,00

Linda Esztergályos
Tel : 0911/234 656
esztergalyos@xpertreality

Nehnuteľnosť na mape

Linda Esztergályos Xpert Reality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Galantská cesta 658/2H
929 01 Dunajská Streda
Linda Esztergályos
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo